اخلاق مداری در جامعه کم رنگ شده /شخصیت های خود را تخریب نکنیم

اخلاق مداری در جامعه کم رنگ شده /شخصیت های خود را تخریب نکنیم

قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: اخلاق در جامعه کم رنگ شده و با هر بهانه‌ای بزرگان و شخصیت‌های تأثیرگذار خود را تخریب می‌کنیم که این رویه باید تغییر کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه شورای اداری استان قزوین ظهر پنجشنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، علی فرخزاد معاون عمرانی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، قاسمی دادستان و مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و شهرداران در استانداری قزوین برگزار شد.

سیده حمیده زرآبادی در جلسه شورای اداری استان که به مناسبت معارفه معاون سیاسی امنیتی و فرماندار قزوین تشکیل شد با دفاع از انتخاب مدیران بومی اظهار داشت: استفاده از مدیران بومی باید در اولویت باشد زیرا خوشبختانه در استان از همه اقوام شامل کرد، لر، ترک، تات داریم که می‌توانند در مسئولیت‌ها قرار گیرند.

وی بیان کرد: باید از ظرفیت نیروهای بومی در مسئولیت‌ها استفاده شود زیرا مدیر بومی دلسوز است.

نمایندگان سابق را تخریب نکنیم

زرآبادی در ادامه تصریح کرد: استان قزوین مدیر و نمایندگان زیادی به خود دیده است و اگر امروز یک نماینده کنار رفته ولی هنوز توانمند و دارای نفوذ است باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: شخصیت ارزشمندی در استان داشتیم که چند دوره نماینده مجلس و مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده و امروز هم برای استان دلسوزی می‌کند اما برخی ایشان را تخریب می‌کنند که منطقی و منصفانه نیست.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه بداخلاقی و تخریب چهره شخصیت‌ها در فضای مجازی رایج شده که این کار بداخلاقی است و انسان‌های منصف و مومن آن را تائید نمی‌کنند.

وی اضافه کرد: انتقاد خوب است اما تخریب منطقی نیست و کسی حق ندارد به افرادی که هنوز برای استان تلاش می‌کنند توهین کند، به عنوان یک انسان مسلمان وظیفه داریم نگذاریم بداخلاقی در جامعه ترویج شده و افراد تخریب شوند.

مسئولان به معیشت مردم رسیدگی کنند / ‬کارگران ‬فراموش نشوند

زرآبادی با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم اظهار داشت: امروز مردم در فشار اقتصادی هستند و رفع مشکلات معیشتی بر عهده یک دستگاه و نهاد نیست و همه باید کمک کنیم تا گره‌ها گشوده شود.

وی بیان کرد: ۹ واحد مهم صنعتی در استان تعطیل شده و از مسئولان استان انتظار داریم برای احیای آنها و بازگشت به چرخه تولید اقدام کنند.

برخی با کم کاری دنبال تغییر استاندار هستند

زرآبادی همچنین از کم کاری برخی مدیران گلایه کرد و یادآور شد: برخی می‌خواهند با کم کاری مدیریت ارشد اجرایی استان را تحت تأثیر قرار دهند و شاید به فکر جابجایی استاندار هستند لذا تاکید جدی داریم مدیران موظفند خدمتگزار مردم و مجری مصوبات دولت باشند.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی از انتصاب بانوان و جوانان در برخی مسئولیت‌ها و حمایت برخی مدیران از این رویکرد تشکر کرد و گفت: مدیران امور مالیاتی، بهزیستی، تأمین اجتماعی و فرماندار بویین زهرا از ظرفیت بانوان و جوانان بخوبی استفاده کردند که امیدواریم سایر مدیران هم از این توانمندی استفاده کنند.

زرآبادی انتصاب معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری و فرماندار قزوین را هم تبریک گفت.