جامعه نیازمند آرامش، وحدت و دوری از تند روی است

جامعه نیازمند آرامش، وحدت و دوری از تند روی است

قزوین- استاندار قزوین گفت: جامعه کنونی نیازمند، وحدت، آرامش و دوری از تند روی است و امروز به مدیران باتجربه با نگاه فراجناحی نیازمندیم که در مسیر خدمت به مردم گام بردارند.

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه شورای اداری استان قزوین ظهر پنجشنبه با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، علی فرخزاد معاون عمرانی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، قاسمی دادستان و مدیریان دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و شهرداران در استانداری قزوین برگزار شد.

زاهدی در این مراسم گفت: جامعه در شرایط حساس و ویژه ای است و در این وضعیت به وحدت، آرامش و امنیت روانی و روحی و فیزیکی نیازمندیم.

وی بیان کرد: امروز به مدیرانی نیاز داریم که فراجناحی عمل کنند و موجب تقویت آرامش و امنیت جامعه شوند و در خدمت مردم باشند.

استاندار قزوین تصریح کرد: باید بپذیریم که اقتصاد کشور بیمار و آسیب پذیر است لذا با هر تکانی آسیب می‌بینیم و در این میان در زیرساخت‌های اقتصادی هم مشکلاتی داریم که باید با کمک مدیران توانمند آنها را حل کنیم.

زاهدی اضافه کرد: در سال جاری انتخابات مجلس را پیش رو را داریم که برای ما اهمیت زیادی دارد و اولویت و ضرورت اصلی ما ایجاد آرامش و دوری از تند روی، برگزاری قانونمند انتخابات و امانتداری از رأی مردم است.

تندروی دیگر جواب نمی‌دهد

وی بیان کرد: امروز دیگر تندروی‌ها جواب نمی‌دهد و همه باید به فکر کلیت نظام باشیم که این کار نیازمند همدلی و هم افزایی، وحدت، تقویت آرامش، امنیت، قانون مداری و اخلاق است.

استاندار قزوین یادآور شد: امروز نیازمند مدیرانی با تجربه هستیم که نگاه فراجناحی داشته باشند و بتوانند با آرامش استان را اداره کنند و آقای حبیبی از جمله مسئولانی است که در همه معاونت‌های استانداری خدمت کرده و با داشتن تجربه کاری و نگاه فراجناحی در مسئولیت‌های مختلف می‌تواند در این عرصه مهم نیز موفق عمل کند.

زاهدی از خدمات آقایان آشناگر و شاهرخی معاونان سابق سیاسی امنیتی استانداری قزوین نیز تشکر و قدردانی کرد.

استاندار همچنین ضمن تشکر از خدمات موسوی فرماندار سابق قزوین، محمد شفیعی را به عنوان فرماندار جدید شهرستان قزوین معرفی کرد.

وی گفت: آقای شفیعی هم از مدیران باتجربه هستند که در استان‌های مرزی خدمت کرده اند و امیدواریم بتوانند در مسئولیت فرمانداری هم به شهرستان قزوین خدمت کنند.