ساختمان فرمانداری آرادان نیازمند اعتبار ویژه است

ساختمان فرمانداری آرادان نیازمند اعتبار ویژه است

آرادان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت:تکمیل ساختمان فرمانداری آرادان اولویتی است که با در نظر گرفتن اعتبار ویژه این امر توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی، به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر ، منوچهر فخری ظهر پنج شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات آرادان به میزبانی فرمانداری با بیان اینکه ساختمان فرمانداری آرادان اولویتی است که با در نظر گرفتن اعتبار ویژه این امر توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی، به سرانجام خواهد رسید، تاکید کرد: مسئولان استانی و شهرستانی می‌بایست پیگیر این امر باشند تا به زودی ساختمان فرمانداری به سرانجام برسد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های آرادان، تکمیل ساختمان فرمانداری شهرستان است، تاکید کرد: محدودیت‌هایی در اعتبارات استانی وجود دارد و نیاز است تا شهرستان‌ها در برنامه‌ها و سیاست‌های کاری خود در سال جاری، اولویت بندی کرده و به بهترین نحو ممکن‌از اعتبارات استفاده کنند.

معاون استاندار سمنان در ادامه به دیگر اولویت‌های آرادان نیز اشاره کرد و توضیح داد: از دیگر اقداماتی که در این شهرستان ضرورت دارد، بحث لایروبی مسیل‌ها و آبخیزداری است که باید در تمامی نقاط استان و به خصوص آرادان در سال جاری به صورت جدی پیگیری شود.

فخر در ادامه بیان کرد: پیگیری اجرای طرح هادی آرادان تا حصول نتیجه مطلوب در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی افزود: مشکلات، موانع و کمبودهای موجود در حوزه راه‌های ارتباطی بین شهرستان و روستاها احصا خواهد شد و برای رفع کردن آنها برنامه ریزی می‌شود.