نماز جمعه مظهر تقوای اجتماعی است

نماز جمعه مظهر تقوای اجتماعی است

قزوین- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: نماز جمعه مظهر تقوای اجتماعی است و باید همه مسئولان و مردم به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد شهر خرمدشت که در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد، اظهار کرد: ستاد نماز جمعه شهر خرمدشت یکی از ستادهای موفق و فعال در سطح استان قزوین است که تحت مدیریت و زعامت امامت جمعه جوان این شهر توانسته موفقیت‌های زیادی را کسب کند.

فاطمی نسب گفت: نماز جمعه مظهر تقوای اجتماعی است و باید همه مسئولان و مردم به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مردم هر هفته در نماز جمعه به مقوله تقوای اجتماعی دست پیدا می‌کنند، افزود: جمهوری اسلامی در سنگر نماز جمعه موضوعی به نام استکبار ستیزی را برای مردم نهادینه می‌کنند تا بدین وسیله بتوانند در مقابل استکبار و سران آن ایستادگی کنند.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: این روزها دشمنان داخلی و خارجی با عملیات روانی خود ترس از جنگ واهی را ترویج می‌کنند ولی این مهم در حالی است که مردم ولایتمدار و شهیدپرور ایران اسلامی در مکتب نماز جمعه به خدا ترسی رسیده‌اند و غیر از خدا، ترسی به خود راه نمی‌دهند.

فاطمی نسب خاطرنشان کرد: در وضعیت کنونی مقوله تقوای اجتماعی و سیاسی ضروری‌ترین استراتژی در مقابل هجمه‌های واهی دشمنان است که باید به آن اهتمام ویژه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: مردم متقی با الهام از ماه پر رحمت رمضان به یکدیگر امید و بشارت ظهور می‌دهند و در گره گشایی از مشکلات مردم همکاری می‌کنند که این امر در پیشگاه خداوند متعال از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین بیان کرد: امروز اگر مسئولان و مدیران کشور با تقوای الهی امورات و اقدامات مختلف را انجام دهند می‌توانند در مقابل بسیاری از پدیده‌ها و تهدیدها ایستادگی کنند و بتوانند به نحو احسن به مردم خدمت کنند.