فرهنگسرای شب‌های مهربانی در قزوین آغاز بکار کرد

فرهنگسرای شب‌های مهربانی در قزوین آغاز بکار کرد

قزوین- فرهنگسرای شبهای مهربانی با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در پیاده راه فرهنگی میدان آزادی با استقبال شهروندان آغاز به کار کرد.

محمد درافشانی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در حاشیه افتتاح فرهنگسرای شب‌های مهربانی در گفتگو با خبرنگار مهر ، رویکرد فرهنگسرای شب‌های مهربانی را ارائه تولیدات و محصولات صنایع دستی و خانگی زنان سرپرست خانوار برشمرد و گفت: آنان می‌توانند ضمن عرضه محصولات خود به شهروندان جایگاهی جهت فروش صنایع خود ایجاد کنند و همچنین به صورت چهره به چهره با علاقمندان رشته‌های مختلف هنری ملاقات داشته باشند تا زمینه کارآفرینی آنان نیز فراهم شود.

وی با اشاره به برپایی ۱۷ غرفه توسط زنان سرپرست خانوار افزود: زنان سرپرست خانوار در این غرفه‌ها محصولات خانگی و صنایع دستی شأن را به نفع خانواده شأن عرضه و به فروش می‌رسانند.

درافشانی اضافه کرد: همچنین سه غرفه در حوزه سلامت عمومی و معنوی و همچنین غرفه‌های چکاب نیز در فرهنگسرای شب‌های مهربانی دایر است.

وی برپایی استیج با حضور مجریان هنرمندان توانمند شهر قزوین، برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و حضور حافظان قرآن از دیگر بخش‌های فرهنگسرای شب‌های مهربانی برشمرد که به منظور ایجاد نشاط معنوی برگزار می‌شود.

این مسئول همچنین از برگزاری جشن بزرگ میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) همزمان با ۳۰ اردیبهشت ماه امسال در فرهنگسرای شب‌های مهربانی خبر داد و گفت: اجرای برنامه‌های مفرح فرهنگی همراه با نورافشانی از بخش‌های این جشن بزرگ خواهد بود.

وی در پایان افزود: فرهنگسرای شب‌های مهربانی از ۲۵ لغایت ۳۰ اردیبهشت ماه امسال در در پیاده راه فرهنگی میدان آزادی برای بازدید شهروندان دایر است.