یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی است

یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی است

کرمان - شهردار کرمان با بیان اینکه یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های اجتماعی است، گفت: سعی کرده ایم در این دوره شهرداری به مسائل اجتماعی فرهنگی به صورتی ویژه توجه شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، سید مهران عالم زاده که به همراه چند تن از مدیران شهرداری در مراسم افطاری دختران مددجوی خانه کوچک معلولان ذهنی یاسین حضور یافت در حاشیه با تاکید بر اهمیت توجه به مسائل و آسیب‌های های اجتماعی و لزوم حمایت از مددجویان و اقدامات عام المنفعه از اعطای رایگان زمین و مجوزهای لازم ساخت و ساز به خیرین این مرکز خبر داد.

عالم‌زاده با بیان اینکه یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های اجتماعی است، اظهار داشت: سعی کرده ایم که در این دوره شهرداری به مسائل اجتماعی فرهنگی به صورتی ویژه توجه و پرداخته شود.

وی رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و حمایت از اقشار کم توان، خیران و امور عام المنفعه را یکی از دغدغه‌های اساسی شهرداری دانست.

عالم زاده اظهار داشت: شهرداری کرمان زمین و پروانه رایگان را جهت احداث مرکزی جدید برای مدد جویان در اختیار خیران قرار خواهد داد.

وی تصریح کرد: شهرداری امکان ارائه کمک‌های دیگری ندارد ولی در حد بضاعت، انتخاب و اهدای زمین برای این مجموعه را در اولویت قرار می‌دهد.

عالم زاده با اشاره به التفات رئیس و اعضای شورای شهر کرمان به این گونه مسائل اجتماعی و عام المنفعه گفت: پروانه این مکان نیز از سوی شهرداری در اختیار خیران قرار داده خواهد شد.

شهردار کرمان همچنین اظهار داشت: شخصاً نیز در خصوص طراحی این مرکز نیز کمک خواهم کرد.

گفتنی است در پایان این بازدید جمعی از مددجویان این مرکز که موفق به کسب مدال‌های کشوری در رشته‌های مختلف ورزشی شده بودند جوایزی را از دست شهردار کرمان دریافت کردند.

در این بازدید دبیر ستاد مناسب سازی معابر ویژه معلولان و مدیر امور بانوان شهرداری، شهر دار کرمان را همراهی کردند.