صعود دشوار«پرسپولیس» در فوتسال/«جوانان بهاران»در والیبال درخشیدند

صعود دشوار«پرسپولیس» در فوتسال/«جوانان بهاران»در والیبال درخشیدند

گرگان – مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان با پیروزی دشوار تیم مدعی «پرسپولیس» و مشخص شدن تیم های صعودکننده در والیبال ادامه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر ، نهمین شب از رقابت های ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان شامگاه چهارشنبه همزمان با نهمین شب از ماه مبارک رمضان در رشته های پرطرفدار والیبال، فوتسال، بسکتبال و فوتبال گل کوچک پیگیری شد.

در آغاز مرحله یک هشتم نهایی ابتدا تیم های «فروشگاه ورزشی پرسپولیس» و «امیدهای اوزینه» به مصاف هم رفتند که این بازی با یک گل به سود تیم مدعی پرسپولیس به پایان رسید. سپس تیم «شهدای نوده ملک» در یک بازی جذاب موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد «شهدای گمنام» عبور کرده و به مرحله بعد صعود کند.

این رقابت ها به مدت دو شب تعطیل خواهد بود و روز شنبه با برگزاری دو بازی دیگر از مرحله یک هشتم نهایی دنبال خواهد شد که طبق برنامه ابتدا تیم های «پوشاک قرن ۲۱» و «شهدای امامرضا» و سپس تیم های «شهدای جلین» و «خزر گرگان» به مصاف هم می روند. این رقابت ها با شرکت ۲۴ تیم در قالب ۸ گروه سه تیمی در سالن امام خمینی گرگان در حال برگزاری است.

«آکادمی ایزدپناه» سومین پیروزی را کسب کرد

در ادامه رقابت های بسکتبال نیز ابتدا تیم «ایرانیان» با نتیجه ۶۲ بر ۳۴ مقابل «قزاق» به برتری رسید و نخستین برد خود را کسب کرد. در بازی دیگر تیم مدعی «آکادمی محمدمهدی ایزدپناه» با نتیجه ۷۴ بر ۵۲ از سد «خانه زبان ناصر» گذشت تا به برد سوم خود دست یابد. این رقابت ها با حضور ۹ تیم در دو گروه در خانه بسکتبال در حال برگزاری است.

همچنین در شب ششم و پایانی دور مقدماتی رقابت های گل کوچک، تیم های «هیرکانیا (چاله باغ)»، «پیرایش نیمرخ»، «قطعات موبایل تیکسل»، «شهید عسگری» و «پیرایش آرتا» مقابل حریفان پیروز شدند و بازی تیم های «پسران طلائی» و «فرسازه گستر» با نتیجه مساوی دو بر دو خاتمه یافت. این رقابت ها با حضور ۳۶ تیم در قالب ۱۲ گروه سه تیمی در پارک شهر گرگان در حال برگزاری است.

تیم های صعودکننده والیبال مشخص شدند

در ادامه رقابت های والیبال مردان، ابتدا تیم «جوانان بهاران» با نتیجه دو بر یک مقابل «گالری سیبیل» به پیروزی رسید و به مرحله حذفی راه یافت. در بازی دوم تیم «شهرداری گرگان» با نتیجه دو بر صفر «دانشگاه شهید چمران» را مغلوب کرد و راهی مرحله بعدی شد.

بدین ترتیب تیم های «شهرداری گرگان» و «کابرن» از گروه یک، «سرخ آبی» و «مدرسه اسپهبدان» از گروه دو، «پاس گرگان» و «مجتمع زرین» از گروه سه و «لوازم یدکی کردستان» و «جوانان بهاران» از گروه چهارم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند. رقابت های والیبال مردان با حضور ۱۳ تیم در قالب یک گروه ۴ تیمی و سه گروه ۳ تیمی در سالن آزادی (خانه والیبال) برگزار می شود.

همچنین در شب هشتم رقابت های والیبال بانوان، تیم های «هیات والیبال گرگان» و «نوجوانان هیات» به ترتیب مقابل «مهرگان» و «قابوس» صاحب برتری شدند. این رقابت ها با حضور ۱۰ تیم در قالب دو گروه ۵ تیمی در سالن تختی گرگان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار مهر ، دهمین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان و با شعار «شهر من، شهر انتظار» در ۲۹ رشته ورزشی آقایان، ۱۷ رشته ورزشی بانوان، ۱۶ رشته ورزشی ویژه محلات و پنج رشته ورزشی در بخش کودکان در ماه مبارک رمضان در محلات و اماکن ورزشی گرگان در حال برگزاری است.

مسابقات اصلی در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، فوتسال، فوتبال گل کوچک، والیبال، تنیس روی میز، ووشو، بدمینتون، کبدی استاندارد، بوکس، اسکواش، تنیس، تکواندو، کاراته، شطرنج، کیک بوکسینگ، تیراندازی، کونگ فو، تنیس روی میز جانبازان و معلولین، کشتی آزاد و ورزش باستانی و … در طول ماه مبارک رمضان در فضاهای ورزشی شهرستان گرگان خواهد بود.

همچنین نخستین دوره «جام مولای عرشیان» ویژه ورزش محلات در رشته های فوتبال، والیبال، بسکتبال، کبدی زمین خاکی، بدمینتون، دژبال، آمادگی جسمانی، ورزش معلولین و رشته‌های ورزشی ویژه کانون اصلاح و تربیت، مددجویان زندانی و حوزه‌های مقاومت سپاه در حال برگزاری است.