کشف ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در همدان

کشف ۱۳ کیلوگرم مواد مخدر شیشه و هروئین در همدان

همدان - فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۳ کیلو گرم شیشه و هروئین در دو عملیات و دستگیری ۳ قاچاقچی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان، سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: در عملیات اول با انجام کار اطلاعاتی چند ماهه باندی از قاچاقچیان که اقدام به تهیه و انتقال تریاک از استان البرز به استان همدان می‌کردند، شناسایی شد.

وی افزود: در یک عملیات ضربتی خودرو سواری متهمان در ورودی شهر همدان متوقف و در بازرسی از آن ۴ کیلو و ۷۰۰ گرم ماده مواد مخدر شیشه و ۳ کیلو گرم هروئین با لفافه کشف و ۲ متهم در این خصوص دستگیر شدند.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: در عملیات دوم و با توجه به اشراف اطلاعاتی ایجاد شده مشخص شد یک محموله مواد مخدر از استان تهران بارگیری و در حال انتقال به شهرستان تویسرکان است.

وی عنوان کرد: این محموله با یک اقدام عملیاتی به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ورودی شهر همدان در داخل اتوبوس بین شهری (تحت عنوان مسافر) شناسایی و در بازرسی از وسایل همراه متهم، ۴ کیلو گرم هروئین با لفافه و یک کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با روحیه جهادی و پرسنل انتظامی باعث شده که قاچاقچیان مواد مخدر نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.