تردد در خط ویژه تاکسی شهر ایلام برای سایر وسایل نقلیه ممنوع است

تردد در خط ویژه تاکسی شهر ایلام برای سایر وسایل نقلیه ممنوع است

ایلام - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت: تردد مسافرکش های شخصی و آژانس ها درخط ویژه تاکسی شهر ایلام ممنوع و درصورت حرکت، توسط پلیس جریمه می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ایلام، سرهنگ ابوالفضل کوهزادی اظهار داشت: به جهت خدمات رسانی بهتر به مردم و شهروندان عزیز خط ویژه که با جداکننده فیزیکی تعریف شده، صرفاً مختص تردد خودورهای تاکسی است.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد سایر وسایل نقلیه دیگر در خط ویژه تاکسی افزود: به جز خودورهای تاکسی که دارای پلاک عمومی است، سایر انواع وسایل نقلیه امدادی، انتظامی، مسافرکش‌های شخصی و موتورسیکلت سواران حق تردد در خط ویژه را ندارند.

کوهزادی با بیان اینکه خط ویژه تاکسی با هدف تسهیل و تسریع در جابجای مسافران در معابر شهری صرفاً برای عبور تاکسی در نظر گرفته شده است، افزود: تردد سایر وسایل نقلیه مسافرکش و توقف در حاشیه این خط باعث کندی عبور و مرور و بعضاً نارضایتی تاکسی داران را به دنبال خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور استان در پایان از رانندگان شهر ایلام تقاضا کرد: رفتار ترافیکی خود را بر اساس آئین نامه مورد بررسی و اصلاح قرار دهند، و آرامش را به هنگام رانندگی به خود و دیگران بازگردانند.