مردم استان سمنان ۶ میلیارد تومان به عتبات عالیات کمک کردند

مردم استان سمنان ۶ میلیارد تومان به عتبات عالیات کمک کردند

سمنان - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان گفت: مردم نیک اندیش و متدین استان در سال گذشته شش میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به ستاد عتبات عالیات کمک کردند.

به گزارش خبرنگار مهر ، رمضان علی حلوایی بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای سمنان به میزبانی سیمای مرکز سمنان ضمن بیان اینکه مردم استان در سال گذشته شش میلیارد تومان بصورت نقدی و غیر نقدی به این ستاد کمک کردند، ابراز داشت: قطعاً تبلیغات در فضای رسانه‌ای بر افزایش این میزان تأثیرگذار بوده است.

وی درباره رسالت رسانه‌ها در ترویج و اشاعه کمک به عتبات عالیات، افزود: تبلیغ بیشتر عملکرد ستاد بازسازی عتبات، می‌تواند سبب شود تا مردم از میزان کمک خیران و به خصوص چگونگی صرف آن در این راه خدا پسندانه آگاهی یابند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه کمک به عتبات ریشه در اعتقادات مردم دارد، گفت: فعالیت‌های ستاد عتبات عالیات مبتنی بر کمک و خدمت رسانی به محبان اهل بیت (ع) به ویژه زائران اربعین در نزد مردم مورد احترام است.

حجت الاسلام توکلیان با بیان اینکه صدا و سیما نیز در ترویج سنت حسنه کمک به بازسازی عتبات عالیات نقش آفرینی خواهد کرد، بیان داشت: تعامل این دو نهاد می‌تواند نتایج موثری را در زمینه ارتقای کمک‌های مردمی به ستاد عتبات داشته باشد.