۶۶۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد

۶۶۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری کشف شد

شهرکرد- فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ۶۶۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری کشف شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، غلامعباس غلامزاده ظهر چهارشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه کیلوگرم انواع مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری کشف شد، اظهار داشت: از کل میزان مواد مخدر کشف شده ۳۰۰ کیلوگرم حشیش بوده است که طی یک عملیات کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: کشف مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری ۱۱ درصد رشد داشته است.

وی اظهار داشت: ۲۰۰ معتاد متجاهر در سالجاری در سطح استان دستگیر شده است.

وی بیان کرد: این معتادان به مراکز ترک اعتیاد ارجاع داده شده است.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پاکسازی نقاط آلوده در دستور کار نیروی انتظامی این استان است، بیان کرد: نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری تعامل بسیاری خوبی با سازمان مبارزه مواد مخدر استان دارد.

وی بیان کرد: باید زیان‌های مصرف مواد مخدر برای نسل جوان امروز اطلاع رسانی شود و تلاش شود که از ظرفیت رسانه‌ها برای مبارزه با مواد مخدر بهره گرفت.

فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نیروی انتظامی در تلاش است با جلوگیری از ورود مواد مخدر به استان نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر ایفا کند.

وی تصریح کرد: افزایش اقدامات در راستای مبارزه با مواد مخدر، کاهش سرقت و افزایش مواد مخدر از مهمترین دستاوردهای شبانه روزی نیروهای انتظامی در استان چهارمحال و بختیاری است.