نمایندگان مجلس تفکیک حوزه جوانان از وزارت ورزش را دنبال کنند

نمایندگان مجلس تفکیک حوزه جوانان از وزارت ورزش را دنبال کنند

خرم‌آباد- مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، موضوع تفکیک حوزه جوانان از ورزش را دنبال کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی یاور عزیزپور ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های جوانان بحث نیازهای آنها در حوزه‌های مختلف است، اظهار داشت: دستگاه‌های مختلفی درگیر این موضوع هستند و حوزه جوانان درگیر یک حالت چند متولی گری است.

وی تصریح کرد: امروز که موضوع شرح وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در صحن مجلس تعیین تکلیف می‌شود، بهترین فرصت است نمایندگان استان کمک کنند تا حوزه جوانان از ورزش تفکیک شود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تاکید بر اینکه همه نمایندگان نیز دغدغه کمک به جوانان را دارند، لذا باید موجی ایجاد شود که بحث انفکاک جوانان از ورزش را پیگیری کنند، افزود: با تفکیک حوزه جوانان از ورزش، تشکیلات متناسب با موضوع که اختیار لازم را داشته باشد ایجاد خواهد شد.

عزیزپور با تاکید بر اینکه موضوعات ورزش و جوانان دو موضوع گسترده هستند، الان بخش جوانان در سایه ورزش هستند و ممکن است کار به خوبی پیش نرود، افزود: هیچیک از این دو بخش نباید در سایه دیگری باشد.