عملیات مقابله با ملخ‌ها در استان بوشهر با جدیت و شدت انجام گیرد

عملیات مقابله با ملخ‌ها در استان بوشهر با جدیت و شدت انجام گیرد

بوشهر - سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: با هدف جلوگیری از خسارت جدی به بخش کشاورزی در استان، عملیات مقابله با افت ملخ صحرایی با جدیت و شدت انجام گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، جهانگیر دهقانی ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از عملیات سمپاشی و مقابله با آفت ملخ صحرایی اظهار داشت: در راستای وظایف ذاتی اداره کل مدیریت بحران استان بوشهر مبنی بر برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت در مراحل چهارگانه مدیریت بحران و نظارت و ارزیابی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به بازدید میدانی از عملیات سمپاشی و مقابله با آفت ملخ صحرایی در شهرستان‌های تابعه اقدام کردیم.

وی با تاکید بر همکاری همه دستگاه‌های اجرایی با اداره کل جهاد کشاورزی در اجرای عملیات سم پاشی بیان کرد: بر اساس دستور استاندار مبنی بر همکاری ادارات با جهاد کشاورزی استان، انتظار داریم بسیج امکانات برای مقابله با هجوم ملخ صحرایی در استان انجام شود.

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان بوشهر بر همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی استان و بسیج مردمی و نیروی بسیجی با جهاد کشاورزی استان و عزم جدی همه متولیان تا پایان عملیات مقابله با هجوم ملخ صحرایی تاکید کرد.