قرچک ضعیف ترین سرانه های شهرستان های استان تهران را دارد

قرچک ضعیف ترین سرانه های شهرستان های استان تهران را دارد

قرچک- فرماندار قرچک گفت: قرچک ضعیف ترین سرانه های شهرستان های استان تهران را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، بهمن خطیبی صبح چهارشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی قرچک که با حضور برخی از معاونین مدیرکل‌های استانی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: محدودیت سرزمینی یکی از مشکلات این شهرستان است که البته در تدوین سند توسعه هم دخیل است.

خطیبی در ادامه بیان کرد: شهرک صنعتی قرچک یکی از ظرفیت‌های این شهرستان برای ایجاد اشتغال است.

وی با مهم دانستن شهرک صنعتی قرچک گفت: مدیران کل استانی و شهرستانی موظفند برای رفع موانع و مشکلات آن اقدام کنند، چرا که شهرک صنعتی قرچک از پویاترین شهرک‌های صنعتی استان تهران است و این ظرفیت را باید قدر دانست و نهایت همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشیم.

فرماندار قرچک گفت: اگر مشکلات و موانع موجود در شهرک صنعتی حل شود شهرک صنعتی جزو بزرگترین و بهترین شهرک‌های صنعتی کشور خواهد بود.

خطیبی افزود: نگرانی موجود در شهرستان، از وجود قدیمی ترین بافت‌های فرسوده در سطح شهرستان است که اگر حوادث طبیعی و.. رخ بدهد، خسارات مالی و جانی فراوانی خواهیم داشت.

وی سرانه‌های شهرستان قرچک را ضعیف‌ترین سرانه‌های شهرستان‌های استان تهران دانست و گفت: سرانه‌های فضای سبز، دانش آموزی و… شهرستان قرچک از شهرستان‌های استان تهران نیز ضعیف‌تر است و به عنوان یک مطالبه این درخواست را از مدیرکل‌های استانی دارم که باید مدیران با جدیت و به صورت جهادی وارد میدان بشوند.