تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند انسجام دستگاههای فرهنگی است

تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند انسجام دستگاههای فرهنگی است

قزوین- امام جمعه موقت قزوین گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند انسجام و تمرکز دستگاه های اجرایی و نهادهای فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه هم افزایی دستگاه‌های فرهنگی در زمینه تبیین گام دوم انقلاب صبح چهارشنبه در اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام علی قابل در این جلسه اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به جوانان متعهدی است که دل در گرو نظام دارند.

وی افزود: باید از گذشته درس بگیریم و تشکیل نهادهایی مانند جهاد سازندگی و سپاه را سرلوحه فعالیت امروز قرار دهیم تا بتوانیم به نتیجه برسیم.

حجت الاسلام قابل بیان کرد: جهاد سازندگی توانست شعار گروهک‌های خلقی را زیر سوال ببرد و گامی عملی در آبادانی روستاها بردارد و سپاه در جنگ توانست اوج ایثار را نشان دهد و استکبار را تسلیم کند و امروز هم نیازمند گام عملی در رسیدن به اهداف انقلابی و منشور انقلاب خود هستیم.

امام جمعه موقت قزوین بیان کرد: برای تبلیغ و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند نگاه به گذشته و درس گرفتن از آن هستیم البته لازم است منسجم‌تر و محکم‌تر و با برنامه و تشکیلاتی گام برداریم و کارها متمرکز شود.

وی اظهارداشت: باید با فعال کردن کارگروه‌های تشکیل شده در بخش‌های فرهنگی، سیاسی، رسانه‌ای و اقتصادی زمینه کارهای بهتری را محقق کنیم.

قابل بیان کرد: نقطه ضعف ما این است که کارها پراکنده است و متمرکز نیست و برای نتیجه بخش شدن کارها نیازمند انسجام بیشتری در کارها هستیم..