احزاب خراسان رضوی از ظرفیت اطلاع رسانی در فضای مجازی استفاده کنند

احزاب خراسان رضوی از ظرفیت اطلاع رسانی در فضای مجازی استفاده کنند

مشهد- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: احزاب خراسان رضوی از ظرفیت اطلاع رسانی در فضای مجازی بیش از گذشته استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حسن جعفری سه شنبه شب در نشست هم اندیشی احزاب و گروه‌های سیاسی معتبر خراسان رضوی در محل استانداری اظهار کرد: حضور احزاب استان در فضای مجازی کم رنگ است و باید که برای حضور در فضای مجازی یک طراحی ویژه‌تری را در دستور کار قرار دهید و از ظرفیت اطلاع رسانی این فضا بیشترین استفاده را ببرید.

وی افزود: در فضای مجازی شدیداً سم پاشی می‌شود که حضور مردم در انتخابات کمرنگ شود اما با فهم و ادراک سیاسی بالای مردم اصلاً نگران این مسئله نیستیم.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: در همه حوزه‌ها از جمله انتخابات مر قانون را رعایت کنیم و در مسیر قانون حرکت خواهیم کرد، ما رأی مردم را حق الناس می‌دانیم بنابراین برای دنیای دیگران آخرت خود را خراب نکرده و بر اساس قانون عمل خواهیم کرد.

وی گفت: دشمن برای دشمنی از تمام ابزارهای خود در حال استفاده است و خواهش من از احزاب این است که واقعیت‌های موجود ازجمله محدودیت‌هایی که دشمن برای کشور ایجاد کرده را بیشتر بشناسند و سعی کنند با در نظر گرفتن این مسئله جلو بروند.

جعفری تصریح کرد: در حوزه کاری خودمان سعی می‌کنیم در راستای آمیزه‌های دینی اسلام حرکت کنیم و قطعاً این مسئله در دستور کار ما خواهد بود همچنین انتظار داریم منشور همدلی که پیش نویس آن آماده شده را احزاب در دستور کار خود قرار بدهند تا همه ما با تمام توان خود در خدمت نظام جمهوری اسلامی باشیم.

وی بیان کرد: تفکر استاندار منبعث از اقتصاد مقاومتی است و در همین راستا نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی برای اولین بار در استان ایجاد شد و انتظار داریم احزاب کنار اقتصاد مقاومتی باشند لذا اول خودشان این نهاد را بشناسند و در مرحله بعد آن را برای دیگران معرفی کنند.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: اگر این اتفاق بیفتد از تحریم نگران نخواهیم بود چرا که به طور مثال وقتی یک حاشیه نشین که معضل ایجاد کرده است را با ایجاد شرایط لازم به روستای خودش برگردانیم چه نگرانی دیگر خواهیم داشت.