راه اندازی پلیس راه شهرستان دلیجان ضروری است

راه اندازی پلیس راه شهرستان دلیجان ضروری است

اراک- فرماندار شهرستان دلیجان گفت: مدت ها است که پلیس راه دلیجان به صورت متروکه باقی مانده و نبود آن مشکلاتی ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر ،، سیامک سلیمانی عصر سه شنبه در نشست مشترک ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی و شهرستان دلیجان در اراک اظهار داشت: در راستای بحث‌های امنیتی امیدواریم با همکاری راهداری شهرستان راه اندازی مجدد پلیس راه دلیجان پیگیری شود.

وی ادامه داد: این شهرستان علاوه بر برخورداری از شاخصه صنعتی بودن دارای ظرفیت‌های گردشگری فوق العاده ای است. طرح جامع گردشگری دلیجان باید در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار دلیجان بیان کرد: غار کهک از غارهای این شهرستان می‌باشد که در معرض فرسایش انسانی و تخریب است و نیازمند تعمیرات اساسی است و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

سلیمانی افزود: جاده نراق- دلیجان از بار ترافیکی برخوردار است و باید با رفع نواقص آن نگرانی مردم در این زمینه را برطرف سازیم.

وی گفت: مسیر رسیدن به غار نخجیر فاقد دور برگردان است که وجود این دور برگردان در شورای ترافیک مطرح شد و هرچه سریع‌تر پیگیری می‌شود.

فرماندار دلیجان اظهار کرد: جاده نراق به مشهد اردهال از محورهای مواصلاتی بسیار مهم است و باید هرچه سریع‌تر اقدامات بهسازی این محور انجام شود.

سلیمانی گفت: شهرک گلخانه‌ای که در دلیجان وجود دارد، باید تأمین آب مورد نیاز آن پیگیری شود و اقدامات لازم برای شناسایی ظرفیت‌های این شهرک همراه با سرمایه گذاری مناسب صورت پذیرد.