کشف ۲۴ هزار لیتر محصولات تعویض روغنی تقلبی در ساوه

کشف ۲۴ هزار لیتر محصولات تعویض روغنی تقلبی در ساوه

اراک- جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۲۴ هزار لیتر محصولات تعویض روغنی تقلبی که با مارک یک شرکت تجاری خارجی عرضه می شد، در عملیات پلیس شهرستان ساوه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ یوسف سپهوند در تشریح این خبر اظهار داشت: طی تحقیقاتی از سوی مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان ساوه و همکاری کارشناسان اداره صنعت و معدن مشخص شد که محصولات تعویض روغن با مارکی تقلبی در تعدادی از واحدهای صنفی عرضه شده است.

وی اضافه کرد: بلافاصله تحقیقات تخصصی پلیس برای بررسی این موضوع آغاز و مشخص شد که این محصولات از کارخانه‌ای واقع در یکی از قطب‌های صنعتی شهرستان ساوه به بازار عرضه می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: با شناسایی این محل، در هماهنگی با مرجع قضائی از این کارخانه بازدید شد و حدود ۲۴ هزار لیتر محصولات تعویض روغنی شامل شیشه شوی، آب رادیاتور، آب اسید، ضد یخ، روغن صنعتی، روغن هیدرولیک که به صورت فله‌ای خریداری و در این کارخانه با مارک یک شرکت تجاری خارجی عرضه می‌شد، کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شده است.