برپایی مراسم ۱۴ خرداد بیانگر قدردانی از مجاهدت‌های امام راحل است

برپایی مراسم ۱۴ خرداد بیانگر قدردانی از مجاهدت‌های امام راحل است

شاهرود-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شاهرود بابیان اینکه برپایی باشکوه مراسم ۱۴ خرداد بیانگر قدردانی از مجاهدت‌های امام راحل است، گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام محمدحسین پور عصر سه‌شنبه در نشست بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) به میزبانی سالن جلسات فرمانداری شاهرود بابیان اینکه برپایی مراسم ۱۴ خرداد بیانگر قدردانی از مجاهدت‌های امام راحل است، ابراز داشت: امروز با نسلی مواجه هستیم که امام و اندیشه‌های او را درک نکرده است لذا می‌بایست برای جلوگیری از هجمه‌های فرهنگی تعبیه‌شده از سوی دشمن نسل جدید را با آرمان و اندیشه‌های امام راحل بیش از پیش آشنا کرد.

وی بابیان اینکه اجرای برنامه‌های فرهنگی به منظور تبیین آثار و اندیشه‌های بنیان‌گذار امام راحل (ره) در دستورکار قرار دارد، اضافه کرد: در این راستا مسابقات کتابخوانی و شب‌شعر و تهیه کتاب با محتوای امام راحل در شهرستان شاهرود اجرایی خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شاهرود بابیان اینکه مسابقه سی سال فراغ یار از وصیت‌نامه امام و تهیه نرم افزارها از دیگر برنامه‌های در دست اجرا را تشکلی می‌دهند، ابراز داشت: برای اعزام علاقه‌مندان حضور در مرقد و همچنین کسانی که امکان حضور دارند در خود شاهرود نیز برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته‌شده است.

حسین‌پور از حضور یک مقام کشوری در مسجد غربا شب چهاردهم خرداد خبر داد و تصریح کرد: قطعاً جزئیات این برنامه در قالب پوستر به اطلاع رسانه‌ها و عموم مردم خواهد رسید همچنین نصب پوستر در نقاط مهم شهر نیز برنامه‌ریزی‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه تبلیغات محیطی و فضاسازی عمومی شهر نیز در این ایام مناسبتی با چهاردهم و پانزدهم خرداد برنامه‌ریزی خواهد شد، اضافه کرد: برای برپایی هر چه باشکوه‌تر مراسم این ایام همه ظرفیت‌های شهرستان شاهرود به کار گرفته می‌شود و انتظار می‌رود دستگاه‌های مرتبط نیز در این راستا همکاری لازم را داشته باشند.