پل گلشهر تا اواخر اردیبهشت به بهره برداری می رسد

پل گلشهر تا اواخر اردیبهشت به بهره برداری می رسد

زنجان-رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: پل گلشهر طبق برنامه زمان‌بندی شده، تا اواخر اردیبهشت‌ماه امسال به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک می رود.

به گزارش خبرنگار مهر ، اسماعیل دویران ظهر سه شنبه در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه پروژه‌های حوزه شهری زنجان در حال اجرا است، افزود: یکی از این پروژه‌ها مربوط به محور داخل پادگان است که با پیشرفتی که از این پروژه مشاهده شده است، مقرر شده تا اوایل پاییز امسال به پایان برسد.

وی از پل گلشهر به عنوان یکی از پروژه‌های تأثیرگذار زنجان یاد کرد و ادامه داد: پل گلشهر زنجان نیز قرار است طبق برنامه زمان‌بندی شده، تا اواخر اردیبهشت‌ماه امسال به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک برود که بی‌تردید با افتتاح این پروژه، شاهد روان‌تر شدن بار ترافیک در این منطقه از شهر زنجان خواهیم بود.

دویران با یادآوری اینکه شورای اسلامی شهر زنجان وظیفه خود می‌داند تا از پروژه‌هایی که در سطح شهر در حال اجرا است، بازدید به عمل آورد، تصریح کرد: خوشبختانه با بازدیدهایی که از پروژه‌های حوزه شهری به عمل آمد، این پروژه‌ها با قوت در حال اجرا است تا مردم زنجان از این پروژه‌ها در زمان مقتضی منتفع شوند.

رئیس کمیسیون اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر زنجان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به وقوع سیل در ماه‌های اخیر و با یادآوری اینکه این اتفاق هم برکات و هم خساراتی به دنبال داشت، گفت: متأسفانه دلیل اصلی بروز چنین حوادثی به هنگام بارش‌های شدید، توجه نکردن به موضوع مهمی چون محیط زیست است.

مسعود مرادخانی با بیان اینکه امروز این سوال مطرح است که چرا پوشش گیاهی از بین رفته است، گفت: وقتی می‌دانیم بریدن درختان و از بین بردن پوشش گیاهی چه زیان‌ها و خساراتی به دنبال دارد، باید جلوی این اتفاقات را بگیریم.