آغاز بازسازی ۳ پروژه ورزشی در اردستان/ادامه عملیات ساخت زورخانه

آغاز بازسازی ۳ پروژه ورزشی در اردستان/ادامه عملیات ساخت زورخانه

اردستان- رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان گفت: ساخت بازسازی ۳ پروژه مهم ورزشی اردستان شامل زمین چمن، استخر شنا و زورخانه که مدت‌ها تعطیل شده بود با تامین اعتبارات لازم بار دیگر آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، عباس روحانی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته توسط مسئولان شهرستانی مبنی بر رفع نیازهای مالی برای پروژه‌های نیمه تمام و بازسازی پروژه‌های ورزشی شهرستان اردستان اقدامات خوبی در حال انجام است.

وی افزود: سه پروژه خیلی مهم ورزشی اردستان همچون زمین چمن، استخر شنا و زورخانه اردستان که نیاز اصلی جوانان برای ورزش است فاقد هرگونه استفاده بود که با بازسازی‌های لازم تا چند ماه آینده شاهد افتتاح آن خواهیم بود.

تعمیرات استخر شنای اردستان بعد از ۸ ماه به کما رفتن آغاز شد

رئیس اداره ورزش و جوانان اردستان گفت: استخر شنای شهر اردستان تنها مکان تفریح نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و حتی پیشکسوتان اردستان بود اما به مدت هشت ماه است که به دلیل خطرات احتمالی برخی بخش‌های ساختمان برای ورزشکاران تعطیل شده بود که تعمیر این بخش‌ها با اعتبار پنج میلیارد ریال آغاز شده است.

روحانی افزود: عملیات ساخت زورخانه شهر اردستان بیش از یک دهه است که آغاز شده اما با صرف هزینه بیش از چهار میلیارد ریال فقط ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است؛ این پروژه با وجود پیگیری‌های انجام شده در یک سال گذشته تنها ۲۵ درصد پیشرفت داشته که در حال حاضر با هزینه پنج میلیارد ریال ساخت آن ادامه پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: همچنین عملیات کشت چمن زمین چمن شهر اردستان که حدود چهار سال از شروع عملیات آن می‌گذرد و تسطیح و طراز لیزری آن انجام شده با هزینه پنج میلیارد ریالی تا چند ماه آینده شروع می‌شود.