تشکیل تیم های امر به معروف به معروف توسط مبلغین در زنجان

تشکیل تیم های امر به معروف به معروف توسط مبلغین در زنجان

زنجان-معاون تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ظرفیت مبلغین و مبلغات درقالب تیم‌هایی برای تقویت امربه‌معروف و نهی ازمنکر درماه مبارک رمضان استفاده می کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام ولی‌الله مصائبی ظهر سه شنبه در جمع مبلغین در محل تبلیغات اسلامی استان زنجان، به تشکیل گروه‌های امربه‌معروف و نهی از منکر طی ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: فریضه دینی امربه‌معروف و نهی از منکر باید در تمامی روزهای سال موردتوجه جدی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان بهترین فرصت در راستای اجرایی کردن فریضه دینی امربه‌معروف و نهی از منکر است، اظهار کرد: داره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از ظرفیت مبلغین و مبلغات در قالب تیم‌هایی برای تقویت امربه‌معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان استفاده می‌کند.

معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان بابیان اینکه امربه‌معروف و نهی از منکر ضامن حفظ ارزش‌ها و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است، گفت: در مقابل ناهنجاری‌ها باید با رعایت ادب و خوش‌اخلاقی امربه‌معروف و نهی از منکر کرد.

مصائبی با اشاره به اینکه توجه و عمل کردن به فریضه مهم امربه‌معروف و نهی از منکر باعث تقویت ارزش‌های دینی می‌شود، تأکید کرد: ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای احیای امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه است و همه باید برای تحقق این فریضه دینی تلاش کنند.

معاون فرهنگی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تصریح کرد: طی ماه مبارک رمضان دستگاه‌های اجرایی باید به‌گونه‌ای عمل کنند که از بی‌حرمتی به ماه رمضان پیشگیری شود.

مصائبی تصریح کرد: طبق منویات مقام معظم رهبری ترویج و تبیین امربه‌معروف و نهی از منکر به‌صورت لسانی در جامعه نیاز به عزم همگانی دارد و این امر مهم مختص زمان خاصی نیست و اگر این فریضه مهم ترک شود فساد و ناهنجاری جامعه را فرامی‌گیرد.

وی بابیان اینکه توجه به امربه‌معروف و نهی از منکر جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و مشکلات را می‌گیرد، گفت: همه آحاد جامعه در برابر فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر مسئول هستند.