خواهر کلاهبردار در خرم‌آباد دستگیر شد

خواهر کلاهبردار در خرم‌آباد دستگیر شد

خرم‌آباد- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان از دستگیری خواهر کلاهبردار که با وکالتنامه و امضای جعلی ارث پدری را تصاحب کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ عباس نظری ظهر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه خواهرش با ترفندی مبالغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار مأموران مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد پدرش در اوایل سال جاری فوت کرده است که خواهرش با اقدامات سود جویانه و برای کسب منافع مادی با تنظیم وکالت نامه جعلی در یکی از دفاتر اسناد رسمی خرم آباد اقدام به تهیه وکالت نامه‌ای مبنی بر اختیار تام در کلیه امور بانکی و املاک از طرف پدرش اخذ و امضا وی را جعل و با این عمل مدعی تصاحب کلیه اموال منقول و غیر منقول و ارث پدری خود می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی لرستان افزود: مأموران در تحقیقات به عمل آمده و استفاده از شیوه‌های پلیسی، مخفیگاه فرد کلاهبردار را در خرم آباد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر که با ارائه مدارک و مستندات کارشناسی شده توسط پلیس لب به اعتراف گشود.

سرهنگ نظری با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش املاک موصوف را ۴ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: متهم برای ادامه تحقیقات به مراجع قضائی معرفی شد.