گرانی ها و برخی مشکلات اقتصادی ناشی از سوء مدیریت است

گرانی ها و برخی مشکلات اقتصادی ناشی از سوء مدیریت است

قزوین- نماینده استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور و گرانی‌ها ناشی از سوء مدیریت و ناتوانی مدیران است.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله علی اسلامی نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر سه شنبه در جمع پاسداران ناحیه امام رضا (ع) در شهرستان البرز گفت: انسان‌های مومن هم به دنیا و هم آخرت خود توجه می‌کنند اما صهیونیست‌ها تمام زندگی خود را در این دنیا می‌دانند اما ما مسلمانان و شیعیان امیرالمومنین (ع) این گونه نیستیم.

وی بیان کرد: مسلمانان باید با تلاوت قرآن کریم و انس با این کتاب انسان ساز روح و جسم خود را جلا بخشیده و نورانی کنند.

آیت الله اسلامی تصریح کرد: گناهان ما انسان‌ها شاید از همدیگر پنهان باشد اما از خداوند پنهان نیست لذا همواره باید خود را در محضر خدا بدانیم و گناه نکنیم.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی با گذشت چهار دهه از عمر خود در بسیاری از زمینه‌ها به اقتدار خوبی رسیده و در زمینه پزشکی، دفاعی، هسته‌ای و موشکی موفقیت‌های زیادی کسب کرده به طوری که در دنیا در نقطه زنی رتبه اول را داریم.

نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: هر جا به جوانان متعهد خود اتکا کردیم توانستیم مانند صنایع نظامی و دفاعی و هسته‌ای به پیشرفت برسیم و هر جا نگاهمان به بیگانگان بود آسیب دیدیم.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هم گفت: نباید همه مشکلات را ناشی از تحریم بدانیم زیرا بسیاری از مسائل مانند گرانی، تورن و بیکاری و آسیب‌ها ناشی از سو مدیریت و ناتوانی مدیران در کارهاست.

آیت الله اسلامی یادآور شد: در شرایطی که قادریم اورانیوم غنی شده تولید کنیم چرا نباید بتوانیم نیازهای مردم را کنترل و تأمین کنیم تا قیمت‌ها سر به فلک نکشد.

امام جمعه تاکستان تصریح کرد: اگر مدیران شایسته سر کار بودند می‌توانستند گرانی و تورم را کنترل کرده و با مدیریت منطقی از مشکلات کم کنند.

آیت الله اسلامی با اشاره به اهمیت انتخابات هم گفت: مردم بدانند و آگاه باشند که در انتخابات مجلس که پیش رو است باید در انتخاب خود دقت کنند تا افرادی اصلح را برای مجلس برگزینند تا آنها بتوانند مشکلات مردم راحل کنند.

وی اضافه کرد: اگر بخواهیم پشتیبان مقام معظم رهبری باشیم و نظام را حفظ کنیم باید بصیرت داشته باشیم و نمایندگان توانمند و متعهدی را انتخاب کنیم.

آیت الله اسلامی با انتقاد از مذاکرات برجام اظهار داشت: برخی مسئولان در موضوع مذاکرات برجام رهبری را تنها گذاشته‌اند و امروز که در حل مشکلات ناتوان هستند می‌گویند اختیارات ما کم است.