۴۲کیلومتر از راههای روستایی سیریک آسفالت شد

 ۴۲کیلومتر از راههای روستایی سیریک آسفالت شد

سیریک - سرپرست فرمانداری سیریک گفت: ۳۰کیلومتر از راههای روستایی شهرستان سیریک آسفالت و بیش از ۱۲ کیلومتر از راههای روستایی روکش آسفالت شد.

احمد جمالدینی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: برای اجرای آسفالت راههای روستایی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان و برای روکش آسفالت راه‌ها ۲ و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ماده ۱۸۰ هزینه شده است.

وی افزود: با آسفالت راههای روستایی تعداد ۳۲ روستای شهرستان با جمعیت بالغ بر ۱۸ هزار نفر از نعمت جاده آسفالت برخوردار شدند.

جمالدینی اضافه کرد: ۱۱۰ کیلومتر از مسیر راههای روستایی شهرستان در بخش ایمنی راه‌ها و نصب علائم، احداث خاکریز و پد خاکی پشت دستک پل‌ها، درخت زنی، آشکار سازی، زیبا سازی و خط کشی صورت گرفته است.

سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک یادآور شد: از مجموعه ۲۹۱ کیلومتر راههای روستایی شهرستان بیش از ۱۷۳ کیلومتر آسفالت شده و انشالله مابقی تا پایان سال ۹۸ آسفالت خواهند شد.

جمالدینی عنوان کرد: از تلاش‌ها و پیگیری‌های مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان، استان، راه و شهرسازی، دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان تشکر و قدر دانی می‌کنم و امیدوارم انشالله با لطف خداوند متعال توفیق خدمت بیشتری برای مردم داشته باشیم.