رویکرد دولت جوان گرایی و اعتماد به نیروهای بومی در کردستان است

رویکرد دولت جوان گرایی و اعتماد به نیروهای بومی در کردستان است

سنندج - استاندار کردستان گفت: رویکرد دولت، جوان گرایی و اعتماد به نیروهای بومی است و تخریب نیروهای بومی که به عنوان مسئول در سازمانی منصوب می‌شوند، بی انصافی است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا در جمع اعضای جدید هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با بیان اینکه در گذشته در زمینه نیرو سازی در استان کم لطفی و کم توجهی شده است، اظهار داشت: تلاش کردیم در انتصاب‌ها نیروهای بومی در اولویت اول باشند.

وی با ابراز تأسف از اینکه مقاومت در استان در برابر برخی انتصابات زیاد است، از موضع‌گیری درست خود در اعتماد به نیروهای بومی اعلام رضایت و خرسندی کرد.

استاندار کردستان در ادامه سخنان خود افزود: کردستان در همه زمینه‌ها از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است اما تا به امروز به دلایلی غریب و مغفور مانده است و نیاز است که از ظرفیت‌های این استان به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

مرادنیا ادامه داد: باید فارغ از مذهب، توانایی‌های فرزندان استان را هر چه بیشتر مطرح کنیم و این امر در صورتی میسر خواهد شد که از یکدیگر حمایت کنیم.

وی در پایان سخنان خود از روشنفکران و متخصصین جامعه خواست در برابر این تخریب‌ها سکوت نکنند و در مقابل، از این رویکرد و تصمیماتی که در این راستا گرفته می‌شود، حمایت کنند.