انتخابات سال های گذشته آسیب شناسی شود

انتخابات سال های گذشته آسیب شناسی شود

زنجان-فرماندار شهرستان زنجان گفت: انتخابات سال های گذشته آسیب شناسی شود و با رصد کمبودها و نواقص، تمامی ظرفیتهای مجموعه فرمانداری و دستگاههای اجرایی در پیشبرد امور انتخابات به کار گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زنجان، رضا عسگری درجمع اعضای ستاد انتخابات شهرستان زنجان، ازدست اندرکاران برگزاری انتخابات خواست قانون را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و اجازه سو استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات را به احدی ندهند.

فرماندار شهرستان زنجان بر ضرورت ایجاد بستری مناسب برای برگزاری انتخاباتی سالم و بانشاط تاکید کرد و گفت: ضروری است انتخابات سال‌های گذشته آسیب شناسی شود و با رصد کمبودها و نواقص، تمامی ظرفیت‌های مجموعه فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی با رعایت قانون در پیشبرد امور انتخابات به کار گرفته شود.

عسگری با اشاره به اینکه تمامی تحرکات، رفت آمدها و اظهار نظرهای مدیران رصد می‌شود افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی در اظهار نظرهای خود در خصوص انتخابات جانب احتیاط را رعایت نمایند تا شائبه طرفداری از کاندیداهای احتمالی پیش نیاید.

عسگری در دومین جلسه ستاد انتخابات زنجان شهرستان فصل‌الخطاب برگزاری انتخابات سالم و پرشور را اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات برشمرد.

وی همچنین آرای مردم در انتخابات را حق‌الناس خواند وبیان داشت: مجموعه فرمانداری با تمام ظرفیت‌های قانونی آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات را فراهم نموده و به کاندیداهای احتمالی و طرفداران آنها هشدار داد با سو استفاده کنندگان از امکانات دولتی و همچنین تبلیغات زود هنگام برخورد قانونی خواهد شد.