salameno logo

اخبار روز دنیا از دریچه سلام نو

آینده آل سعود با جنایت قطیف همانند صدام است

آینده آل سعود با جنایت قطیف همانند صدام است

آبادان - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آینده حاکمان آل سعود با دست زدن به جنایت‌هایی مثل کشتار شیعیان قطیف همانند صدام حسین است.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله محسن حیدری شامگاه دوشنبه در آئین گرامیداشت شهدای شیعه منطقه قطیف عربستان که با حضور اقشار مختلف مردم و سران عشایر در کوی ذوالفقاری آبادان برگزار شد، اظهار کرد: در رژیم سعودی اگر کسی بر خلاف منافع و سلیقه شخصی حاکمان جانی، منافق و دست نشانده آل سعود کوچک‌ترین روشنگری کند، در کسری از زمان محکوم به اعدام می‌شود.

وی افزود: اینگونه اقدامات ضد دینی و ضد انسانی از سوی رژیم متحجر و مرتجع آل سعود به نام اسلام را به طور کامل محکوم می‌کنیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد با بیان اینکه کشتار مسلمانان و شیعیان در جهان با دو هدف انجام می‌شود، یادآور شد: نخست به دلیل انگیزه‌های اعتقادی و از روی جهل و شست و شوی مغزی عده‌ای ناآگاه و برای تخریب چهره واقعی اسلام انجام می‌شود که باید با آگاهی بخشی و کار فرهنگی آن را خنثی کرد.

به گفته آیت الله حیدری، انگیزه‌های سیاسی به منظور تأمین منافع استکبار جهانی در منطقه دیگر هدف دشمنان اسلام از کشتار مسلمانان جهان است.

وی با بیان اینکه از دیرباز تاکنون در منطقه شاهد ایجاد نفاق میان مسلمانان و جنگ‌های نیابتی از سوی استکبار و در رأس آن آمریکا هستیم، گفت: آنان با یافتن کشورهایی همچون عربستان سعودی با سردمداران آن چون گاو شیرده رفتار می‌کنند و به دنبال کسب منافع خود در منطقه هستند.

وی افزود: رژیم آل سعود بداند با اینگونه جنایت‌ها آینده اش همچون صدام حسین خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر ، در پایان این آئین مردم و سران قبایل و عشایر عرب آبادان با سر دادن شعارهایی ضمن اعلام خشم و انزجار خود از رفتارهای خصمانه رژیم دست نشانده آل سعود، اقدام این رژیم در به شهادت رساندن جمعی از شیعیان در منطقه قطیف عربستان سعودی را محکوم کردند.