تجهیز پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیازمند ۷۰میلیارد تومان بودجه

تجهیز پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیازمند۷۰میلیاردتومان بودجه

اراک- استاندار مرکزی گفت: خرید تجهیزات و استقرار تاسیسات پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک، در گرو وجود ۷۰میلیارد تومان بودجه است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید علی آقازاده روز دوشنبه در جریان بازدید از پروژه توسعه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک اظهار داشت: پروژه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک با حدود ۵۰۰ تخت بیمارستانی از جمله پروژه‌های بزرگ بهداشت و درمان است.

استاندار مرکزی افزود: این پروژه هم اکنون پیشرفت فیزیکی ۶۲ درصدی دارد و پیگیری‌هایی را به منظور تسریع در تکمیل این طرح مهم آغاز کرده ایم.

آقازاده بیان کرد: پیمانکار طرح مشکلاتی دارد و مباحث مربوط به خرید تجهیزات و تأمین و استقرار تأسیسات از موارد مهمی در این پروژه هستند که برای آن بیش از ۷۰ میلیارد تومان بودجه لازم است.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: مقرر شده این جلسات ماهیانه برگزار شده و همگام با پیشرفت فیزیکی کار پروژه، امور مربوط به آن را مورد پیگیری قرار دهیم.

وی تصریح کرد: تلاش برای تسریع در تکمیل این پروژه در دستور کار است و چنانچه روند مطلوب در اجرای این پروژه وجود داشته باشد، امید می‌رود پروژه بیمارستان ولیعصر (عج) اراک تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.