معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات شورای انقلاب فرهنگی منصوب شد

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات شورای انقلاب فرهنگی منصوب شد

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با حکم دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، طی حکمی از سوی سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد خوانساری به عنوان معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه این شورا منصوب شد.

سعیدرضا عاملی در حکم خود آورده است:

با اعتماد به فضل الهی و نظر به شایستگی، تعهد دینی و انقلابی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه‌های پژوهش و فناوری اطلاعات، به موجب این حکم شما را به مدت ۳ سال به عنوان معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات منصوب می‌کنم.

تدوین، ابلاغ و نظارت بر اجرای برنامه واحدهای دبیرخانه، استقرار نظام تخصیص اعتبارات، ساماندهی نیروی انسانی دبیرخانه شورای عالی، ساماندهی ساختار و تشکیلات دبیرخانه شورای عالی و ایجاد فضای یکپارچه اطلاعات و آمار حوزه فرهنگ و علم و فناوری در کشور از اهم وظایف جنابعالی است.

امید است با استعانت از ذات اقدس الهی، همتی بلند و تلاش بی‌وقفه در انجام امور و مسئولیت‌های محوله موفق باشید.

محمد خوانساری عضو هیأت علمی دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران و دارای مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است که تاکنون در سمت‌هایی چون ریاست پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) و ریاست مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران به خدمت مشغول بوده است.

وی دارای تألیفات متعدد در حوزه فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر اعم از کتاب و مقالات علمی هستند که در مجلات و کنفرانس‌های معتبر به چاپ رسیده است.