برنامه‌های اوقات فراغت جوانان گرمسار سازمان‌دهی شود

برنامه‌های اوقات فراغت جوانان گرمسار سازمان‌دهی شود

گرمسار - فرماندار گرمسار بابیان اینکه برنامه‌های اوقات فراغت در این شهرستان باید سازماندهی شود، گفت: استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق این گام در دستور کار مدیران ذی‌ربط قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، وحید رجایی ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار به میزبانی فرمانداری این شهر ضمن بیان اینکه برنامه‌های اوقات فراغت در گرمسار می‌بایست سازمان‌دهی شود، اظهار داشت: ایجاد شور و نشاط اجتماعی در ایام تعطیلات تابستانی بین جوانان و نوجوانان مهم‌ترین رویکرد دولت در آینده نزدیک است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان نباید جزیره‌ای عمل کنند، اضافه کرد: به جوانان می‌بایست فرصت بروز و ظهور استعدادها را دهیم تا سرمایه‌های انسانی کشور در راستای تعالی این نظام حفظ شوند.

فرماندار گرمسار بابیان اینکه برنامه‌های اوقات فراغت با استفاده از ظرفیت‌های شهرستان برنامه‌ریزی شود، ابراز داشت: استفاده از ظرفیت‌های مختلف موجود در شهرستان و حفظ سرمایه نیروی انسانی و به‌کارگیری نیروهای پرتلاش و کارآمد نیز از دیگر وظایف مهم فرماندار به شمار می‌رود.

رجایی ایجاد امنیت را اولین وظیفه یک فرماندار دانست وتصریح کرد: برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم در اولویت بعدی وظایف فرماندار قرار دارد.

وی بابیان اینکه ایجاد تعامل و همکاری مردم و بین ادارات و دستگاه‌های اجرایی از دیگر وظایف مهم فرماندار است، عنوان کرد: هر چه در این مهم بیشتر ورود کنیم قطعاً مشکلات سریع‌تر حل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، در این جلسه شورای اداری، رضا حسنی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان گرمسار و کلیچ به عنوان بخشدار ایوان کی معرفی شدند.