کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس بازخوانی می‌شود

 کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس بازخوانی می‌شود

بیرجند- مدیرکل بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس به مناسبت سالروز حماسه سوم خرداد بازخوانی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمدرضا فخر صبح دوشنبه در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر اظهار کرد: برنامه‌هایی چون شب شعر، نشست‌های بصیرتی در مدارس و حوزه‌های علمیه و خاطره‌گویی رزمندگان به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی با اشاره به نام‌های ایام بزرگداشت حماسه سوم خرداد بیان کرد: در روز چهارشنبه اول خردادماه که رسانه، دفاع مقدس و مقاومت نام دارد در یک نشست تخصصی با حضور کارشناسان کارکرد رسانه در دوران دفاع مقدس بازخوانی می‌شود.

فخر بیان کرد: در روز پنج شنبه دوم خردادماه با نام روز شهدا و ایثارگران و پیروان ولایت نیز برنامه دیدار با خانواده شهدا و برگزاری مراسم شب قدر بر مزار شهدای گمنام برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در روز جمعه سوم خردادماه با نام روز مقاومت، ایثار و پیروزی و روز ولایت مداری نیز در نماز جمعه‌های سراسر استان اهداف عملیات پیروزمندانه بیت‌المقدس و نقش آزادسازی خرمشهر در فرایند جنگ تبیین می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی افزود: در عملیات بیت‌المقدس از منطقه فعلی خراسان‌جنوبی سه گردان به عنوان حاضر و یک گردان به عنوان خط شکن حضور داشتند و نقش بی‌بدیل مردم خراسان‌جنوبی در این عملیات غیرقابل انکار است.