دشمن با اعمال تحریم‌های اقتصادی استقلال سیاسی را هدف قرارداده است

دشمن با اعمال تحریم‌های اقتصادی استقلال سیاسی را هدف قرارداده است

تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: دشمن با اعمال تحریم‌های اقتصادی استقلال سیاسی را هدف قرارداده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد امامی امین بعد از ظهر دوشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: واقعیت این است که شعار امسال که رونق تولید است و این شعار به نوعی مسئولیت تک تک ما را سنگین‌تر می‌کند.

امامی امین با تاکید بر اینکه باید همه کارگزاران اقتصادی دقت نظر داشته باشند افزود: شرایط فعلی خیلی مناسب نیست و از دلایل ناکامی دشمن این است که هنوز پای استقلال اقتصادی ایستاده‌ایم و با همدلی و نگاه مشفقانه می‌توانیم از بزنگاه کنونی عبور کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: امروز از هر زمانی بیشتر به همدلی و معاضدت داریم و بخش اعظمی از مشکلات تولید به نقدینگی و سرمایه در گردش باز می‌گردد و منتظر نمانیم که کسی خارج از کشور به ما کمک کند و باید همه ما در صحنه حاضر باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه همه ارکان در هر سطحی چه بخش خصوصی و چه دولتی همه در یک کشتی سوار هستیم گفت: امروز دشمن با اعمال تحریم‌های ظالمانه اقتصادی در واقع استقلال سیاسی را هدف قرار داده است.

امامی امین بیان داشت: ما میراث دار شهدا هستیم و وامدار این عزیزان هستیم و اگر تحریم‌ها نبود ایران مبدل به کشوری می‌شد که موجبات حسرت سایر کشورهای منطقه را پدید می‌آورد.