بسیج حقوقدانان در پیشبرد اهداف نظام اقدام انقلابی داشته باشد

بسیج حقوقدانان در پیشبرد اهداف نظام اقدام انقلابی داشته باشد

کرمانشاه_مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج حقوقدانان در پیشبرد اهداف نظام اقدام انقلابی و به موقع داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمین شمس الله جلیلیان ظهر امروز دوشنبه در آئین افتتاح کانون‌های بسیج حقوقدانان ضمن بیان برکات ماه مبارک رمضان اظهار داشت: تقوای واقعی این است که انسان از خلق جدا نباشد و حق خلق را ادا کنند و عامل به آن باشد.

وی به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود: این بیانیه شامل فرمایشات ارزشمندی است که باید آن‌را در جامعه عملیاتی شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عنوان کرد: یکی از توصیه‌های رهبر در بیانیه گام دوم علم و پژوهش است چرا که دانایی برابر با توانایی است.

وی به سخنان رهبر در خصوص تقویت بعد اقتصادی اشاره کرد و بیان داشت: اقتصاد قوی نقطه قوت و عامل مهم سلطه ناپذیری است که باید به آن توجه داشته باشیم اما هنوز در حد شعار است و به آن عمل نکردیم.

حجت الاسلام جلیلیان در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: ما هر مشکلی در جامعه داریم به خاطر عدم اطاعت پذیری از ولایت است و این امر سبب می‌شود دشمن رجز خوانی کند و همانطور که رهبر انقلاب فرمود نه جنگی خواهد شد و نه مذاکره‌ای خواهیم کرد و این حرف رهبر پشتوانه دارد.

وی تصریح کرد: بسیج حقوق دانان از اقشار تأثیر گذاری است که می‌تواند در جهت مطالبه گری خواسته‌های مقام معظم رهبری در جامعه نقش آفرین باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: بسیج حقوق دانان باید در جهت مطالبه گری و فسادستیزی و احیای حقوق عامه و عدالت گستری و گسترش فرهنگ نظارت همگانی از طریق اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، همکاری با تمام نهادها و دستگاه‌های دولتی، قضائی، نظامی و انتظامی در عرصه‌های تخصصی اقدام به موقع و انقلابی داشته باشد.

وی افزود: همانطور که امام (ره) فرمود مبارزه با فساد یک جهاد واقعی و کار بسیار دشواری است اگر فساد حاکم شود و مدیران فاسد شدند کشور به پایگاه دشمن خارجی تبدیل خواهد شد.

حجت الاسلام جلیلیان گفت: در برجام چون خطوط قرمزی که رهبری به آن اشاره کرد رعایت نشد دشمن جسارت پیدا کرد که به دنبال یاس و نا امیدی مردم باشد.

وی بیان داشت: اما ما تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل می‌کنیم و این کار سبب عصبانیت ترامپ شده تا جایی که ترس از اقتدار ایران و قدرت سپاه باعث شد سپاه را تروریست اعلام کند اما دیدیم که مردم با این کار بیش از پیش از سپاه حمایت کردند و همه اعلام کردند ما هم یک سپاهی هستیم.