انبار۱۰هزارتن شکر در استان تهران/بازار تا پایان هفته اشباع می شود

انبار۱۰هزارتن شکر در استان تهران/بازار تا پایان هفته اشباع می شود

تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه ۱۰ هزار تن شکر در یکی از کارخانه های استان انبار شده است گفت: بازار تا پایان هفته جاری از شکر اشباع می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد امامی امین صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران حاضر در استانداری تهران با بیان اینکه اکنون ۱۰ هزار تن شکر در یکی از کارخانه‌های استان شکر دپو (انبار) شده اظهار داشت: این مقدار شکر هم اکنون آماده تزریق به بازار است.

وی با اشاره به اینکه به هیچ وجه مشکل کمبود شکر در حال حاضر نداریم افزود: اعلام می‌کنیم که به زودی بازار از این محصول اشباع می‌شود و در میادین میوه و تره و فروشگاه‌های زنجیره‌ای پر از شکر است و این محصول تأمین شده و انبارها در حال تخلیه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: اگر در بازار کمبودی حس شد به علت وقفه‌ای بود که مقطعی در عرضه ایجاد شد و تا اشباع بازار از این محصول باید تا آخر هفته جاری صبور بود.

امامی امین بیان داشت: هزار تن شکر خام به کشور و وارد کارخانه‌ها شده است و در دست بوجاری است که پس از سفید شدن به بازار عرضه می‌شود و در حال حاضر ۳ کارخانه شکر استان تهران با تمام ظرفیت فعالیت می‌کنند و تا آخر هفته جاری بازار از شکر اشباع می‌شود و مشکلی در عرضه نخواهد بود.