ایجاد چالش منطقه‌ای از استراتژی‌های مهم استکبار علیه ایران است

ایجاد چالش منطقه‌ای از استراتژی‌های مهم استکبار علیه ایران است

گرمسار- مدیرکل سیاسی استانداری سمنان بابیان اینکه دشمن همواره در صدد نابودی انقلاب اسلامی بوده است، گفت: ایجاد چالش‌های منطقه‌ای از استراتژی‌های مهم جهان استکبار علیه ملت ایران محسوب می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، سعید متقی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار به میزبانی فرمانداری این شهر، ضمن بیان اینکه ایجاد چالش‌های منطقه‌ای از استراتژی‌های مهم استکبار علیه ایران است، ابراز داشت: سه استراژی مهم از سوی دشمنان این انقلاب در سند امنیت ملی ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شد.

وی افزود: دشمنان با راه‌اندازی جنگ هوشمندانه و استفاده از نرم افزارهای مختلف مانند خروج از برجام، تروریست خواندن سپاه پاسداران و ایجاد جنگ روانی علیه ایران را به عنوان یک استراتژی مهم در راستای نابودی انقلاب اسلامی ایران دنبال می‌کنند.

لزوم احصا ظرفیت‌ها توسط مدیران

مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری سمنان بابیان اینکه دشمنان سرمایه‌های اجتماعی ایران را مورد هدف قراردادند، ابراز داشت: جهان استکبار با تقلیل سرمایه‌های اجتماعی کشور و کاهش قدرت خرید عمومی و افزایش نارضایتی‌ها در صدد از بین بردن ریشه‌های مردمی این انقلاب هستند.

متقی در ادامه تصریح کرد: آمریکا پیش از این برای سال ۹۷ در آستانه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی وعده نابودی انقلاب را اعلام کرده بود که با حضور حماسی مردم و اتحاد و همدلی این وعده‌ها هرگز محقق نشد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم ایجاد رشد و توسعه منطقه‌ای خاطرنشان کرد: احصا کمبودها، ظرفیت‌های منطقه‌ای، شناخت ماهیت مسائل و پاسخگویی در حوزه مدیریت بسیار مهم است و مدیران باید به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

مقابله با فساد اولویت استانداری

مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری سمنان مقابله با فساد و توجه به کالای داخلی را از دیگر اولویت‌های خود اعلام کرد و ابراز داشت: عدم تحلیل ناامیدانه از وضعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جامعه از دیگر راهبردهای مقابله با دشمنان این انقلاب است.

متقی در ادامه تصریح کرد: بخشداران چهره دولت در بخش هستند و باید با همکاری و تعامل شوراها بتوانند خط و مشی دولت را در بخش‌های مختلف هر شهرستان دنبال کنند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت فعالیت و عملکرد بخشداران یادآور شد: چهار ضلع مربع توسعه گرمسار از جمله منابع انسانی، صنعت، ظرفیت دانشگاهی و میراث فرهنگی و گردشگری است که باید از ظرفیت‌های موجود در شهرستان برای تحقق اهداف توسعه‌ای بهره‌برداری شود.