رونق تولیدات داخلی راهبردی مهم برای مقابله با مشکلات اقتصادی است

رونق تولیدات داخلی راهبردی مهم برای مقابله با مشکلات اقتصادی است

گرمسار - امام جمعه گرمسار با بیان اینکه مسائل اقتصادی امروز چالش جدی آحاد مردم و مسئولان نظام است، گفت: رونق تولیدات داخلی راهبردی مهم برای مقابله با مشکلات اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید علیرضا آرامی صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری گرمسار به میزبانی فرمانداری شهرستان ضمن اشاره به تحریم‌ها و مسائل امروز اقتصادی در سطح کشور، اظهار داشت: مسئله اقتصادی و رونق تولید از چالش‌های جدی این نظام به شمار می‌رود و برای مقابله با استکبار نیازمند تقویت تولیدات داخلی در کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی آحاد مردم را درگیر کرده است، افزود: اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان لازمه تحقق اهداف نظام برای ایجاد رونق اقتصادی است.

امام جمعه گرمسار مسائل فرهنگی و مذهبی را از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز نظام دانست و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان گرمسار باید از تمام ظرفیت‌های موجود برای ارتقای سطح فرهنگی و مذهبی مردم در شهرستان بهره برداری کنند.

آرامی با اشاره به هجمه‌های فرهنگی متعددی که از سوی دشمن وارد می‌شود، تصریح کرد: دشمنان این انقلاب در صدد از بین بردن ریشه‌های فرهنگی و اعتقادات مذهبی مردم هستند تا با استفاده از این هربه به اهداف شوم خود برای نابودی این انقلاب دست یابند.