از کابوس شبانه مردم پنسیلوانیا چه می دانید؟ / همه چیز درباره «چارلی بدون چهره»

یکی از قدیمی ترین و ترسناک ترین داستان های رایج بین مردم پنسیلوانیا در ایالات متحده ماجرای چارلی بدون چهره است. این ماجرا هنوز هم هر چند وقت یکبار با یک عکس، ویدئو و ادعای جدید داغ می شود.

یکی از قدیمی ترین و ترسناک ترین داستان های رایج بین مردم پنسیلوانیا در ایالات متحده ماجرای چارلی بدون چهره است. این ماجرا هنوز هم هر چند وقت یکبار با یک عکس، ویدئو و ادعای جدید داغ می شود.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، چارلی بدون چهره یا مرد سبز نام مردی است که بر اساس برخی روایت های محلی سال ها پیش در پنسیلوانیا زندگی می کرده و باعث وحشت و کابوس شبانه بسیاری از افراد شده است.

در مورد این ماجرا شایعات و روایت های متعددی وجود دارد اما واقعی ترین ماجرا این سات که سال ها پیش کودکی 9 ساله به نام ریموند رابینسون در مسیر پل مورادو نزدیک بور فیلز مورد برق گرفتگی شدید قرار می گیرد و جریان برق 1200 ولتی از بدنش عبور می کند.

این موضوع باعث می شود رابینسون تا مرز مرگ پیش برود اما با تلاش های متعدد پزشکان از مرگ نجات پیدا می کند. با این وجود، بر اثر اصابت کابل های برق بینایی یک چشم خود را از دست  می دهد و صورتش نیز به شدت متلاشی می شود تا جایی که بینی و استخوان صورتش از بین می رود، یکی از دستانش نیز قطع می شود و رنگ پوست او نیز تغییراتی می کند. این پسربچه کم کم منزوی می شود و عادت می کند شب ها وارد خیایان شود چرا که روزها مورد تمسخر واقع می شده است.

با گذشت زمان و بزرگتر شدن ریموند مردم محلی به او که به شبگردی عادت کرده بود لقب چارلی بدون چهره و مرد سبز را می دهند.

رابینسون در ولسوالی در خانه های اقوامش زندگی می کرد و چون نمیخواست که وحشتی در عموم ایجاد کند، همیشه در طول روز در خانه ماند و شبها پیاده روی های طولانی در مسیر ایالت های مختلف داشت. پیاده روی او موجب کنجکاوی مردم محلی می شد و با گذشت زمان رابینسون تبدیل به یک افسانه محلی شد و بسیاری مدعی شدند او را دیده اند. حتی این ادعا تا زمان حال ادامه پیدا کرده و برخی از رانندگان که شب ها از پنسیلوانیا عبور می کنند می گویند او را دیده اند. با همه این ها و بر اساس شواهد و مدارک وی سال ها پیش جهان را ترک کرده است.

لینک کوتاه

خبرهای مرتبط

چطور کابوس شبانه را متوقف کنیم