وضعیت دفن زباله‌های شهر خورموج مطلوب نیست

وضعیت دفن زباله‌های شهر خورموج مطلوب نیست

بوشهر - فرماندار دشتی بر ضرورت تسریع در راه اندازی معانیه فنی در خورموج تاکید کرد و گفت: وضعیت دفن زباله‌های شهر خورموج مطلوب نیست.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالله نادری صبح دوشنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر خورموج از خدمات صورت گرفته در سطح شهر خورموج تقدیر کرد و اظهار داشت: اعضای شورا باید در مسائل و رویدادهای مختلف با سعه صدر و بردباری مشکلات را مرتفع کنند.

وی افزود: باید از این فرصت ارزشمند که خداوند نصیب شما کرده در راستای خدمت به مردم استفاده کنید و به فضا سازی صورت گرفته توجه نکنید.

نادری بیان کرد: در شرایطی که دشمن تلاش دارد مردم را نسبت به آینده ناامید کند باید با انگیزه بالا و انرژی مضاعف دست به دست هم بدهیم و وقت خودمان را صرف خدمت به مردم کنیم.

نادری بیان کرد: ممیزی پرونده‌ها که توسط شهرداری در حال انجام است اقدام ارزشمندی در راستای دولت الکترونیک و حقوق شهروندی است.

وی به مشکلات آب شهرستان نیز اشاره کرد و یادآور شد: از محل اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان بوشهر اعتبار خوبی به آب اختصاص یافته است.

نادری بر ضرورت تسریع در راه‌اندازی معاینه فنی خودرو در شهر خورموج تاکید کرد و گفت: در حال حاضر وضعیت دفن زباله‌های شهر خورموج مطلوب نیست.

فرماندار دشتی خاطر نشان کرد: احداث پارکینگ عمومی در سطح شهر یکی از ضروریات محسوب می‌شود که نقش مهمی در کاهش ترافیک خواهد داشت.

وی همچنین بر ضرورت ساماندهی بلوار بسیج شهر تاکید کرد.