عاملان تیراندازی خیابان کاج شاهرود دستگیر شدند/کشف ۲قبضه سلاح

عاملان تیراندازی خیابان کاج شاهرود دستگیر شدند/کشف ۲قبضه سلاح

شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود ضمن بیان اینکه با هوشیاری ماموران پلیس عاملان تیراندازی خیابان کاج شاهرود دستگیر شدند، گفت: از متهمان دوقبضه سلاح شکاری و فشنگ کشف و ضبط شد.

سرهنگ علی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر ، ضمن بیان اینکه چند روز قبل دو موتور سوار با صورت‌های بسته در ابتدای یکی از کوچه‌های خیابان کاج شاهرود اقدام به تیراندازی هوایی با اسلحه شکاری کرده و از محل متواری شدند، ابراز داشت: در پی این اتفاق که خوشبختانه هیچیک از اهالی آسیب ندید موضوع بلافاصله در دستور کار رسیدگی فوری پلیس قرار گرفت و جستجو برای یافتن عامل یا عاملان ادامه یافت.

وی با اشاره به در دست نبودن هیچ‌گونه سرنخ و مشخصاتی از عاملان این تیراندازی، افزود: در نهایت پس از چند روز کار اطلاعاتی ردپای فردی سابقه‌دار باانگیزه اختلافات قبلی از یک پرونده نزاع منجر به قتل در این ماجرا گرفته شد.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه درنهایت مأموران پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان موفق به شناسایی عامل این اقدام شدند، ابراز داشت: با توجه به متواری بودن متهم و همدست وی، اقدامات لازمه در خصوص شناسایی محل‌های اختفای آنان انجام و در نهایت بامداد امروز دوشنبه متهمان به همراه یکی از افراد سابقه‌دار در مخفیگاهشان شناسایی شدند.

کریمی بابیان اینکه متهمان با ورود مأموران پلیس امنیت و یگان امداد از محل متواری شدند، تصریح کرد: با شلیک چند تیرتوسط مأموران درنهایت هر سه متهم دستگیر و از مخفیگاه آنان دوقبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ کشف و ضبط شد.

وی در پایان برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت را سرلوحه کاری پلیس دانست و افزود: به هیچ فرد یا گروهی اجازه نخواهیم داد امنیت شهروندان را به مخاطره اندازد و اگر افرادی هستند که سودای اینگونه اقدامات را در سر دارند بدانند که پاسخ بسیار سختی در انتظار آنان است.