برگزاری ۳۰۰ جلسه قرائت قرآن در بردسکن

برگزاری ۳۰۰ جلسه قرائت قرآن در بردسکن

بردسکن- رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن از برگزاری ۱۰۰ جلسه قرائت قرآن همزمان با ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام سید کاظم سالاری صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در اداره تبلیغات اسلامی بردسکن اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ جلسه قرائت قرآن در روزها و شب‌های ماه مبارک رمضان فعال است که اکثر این جلسات به صورت خانگی می‌باشند.

وی افزود: ۱۰۰ جلسه قرائت قرآن نیز علاوه بر ماه مبارک رمضان در طول سال فعالیت دارند و دارای شناسنامه و ثبت در سازمان تبلیغات اسلامی هستند.

سالاری گفت: همچنین ۱۲۰ پایگاه تفسیر قرآن با موضوع سوره احزاب در مساجد شهرستان بردسکن دایر شده که تا پایان ماه مبارک رمضان این سوره قرآن کریم در آنها برای روزه داران شرح داده می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بردسکن در ادامه خاطرنشان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۲۰ مبلّغ و مبلّغه به روستاها و مناطق عشایری شهرستان بردسکن اعزام شدند که این مبلغین از روحانیون بومی، طرح هجرت و مستقر و اعزامی از حوزه‌های علمیه قم و مشهد هستند.

سالاری اظهار کرد: این افراد در طول ماه مبارک رمضان علاوه بر اقامه نماز جماعت در سه نوبت کلاس تفسیر و فعالیت‌های فرهنگی، تبلیغ چهره به چهره، جلسات مشاوره، محافل انس با قرآن و دوره‌های قرائت قرآن را برگزار می‌کنند.