فروش باتری اوربیتال وان شرکت سپاهان باتری توسط امداد باتری

فروش باتری اوربیتال وان شرکت سپاهان باتری توسط امداد باتری

قزوین- شرکت امداد باتری نمایندگی فروش آنلاین باتری در ایران با خدمات پس از فروش آماده ثبت درخواست مشتریان از سراسر کشور است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، شرکت امداد باتری برترین شرکت ثبت‌شده در فروش اینترنتی باتری در ایران و دارای نمایندگی باتری اوربیتال از شرکت سپاهان باتری و هم‌چنین دارای گواهی خدمات پس از فروش باتری اوربیتال بوده و آماده ثبت درخواست باتری از طرف مشتری و ارسال آن به‌صورت رایگان در تمامی نقاط شهر است.

شرکت امداد باتری نمایندگی فروش باتری اوربیتال و خدمات پس از فروش این باتری را از شرکت سپاهان باتری اخذ نموده و در زمان بروز اشکال در سیستم برق خودرو مشتریان می‌توانند به‌راحتی با یک تماس با شماره ۰۲۱۸۶۰۷۳۳۶۸ از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند.

شرکت سپاهان باتری از بزرگ‌ترین و مشهورترین تولیدکنندگان باتری ماشین در سطح خاورمیانه است که توانسته است با تولید محصولات متنوع از جمله باتری اوربیتال و سوزوکی جوابگوی نیاز مشتریان عزیز است. برند اوربیتال شناخته‌شده‌ترین برند شرکت سپاهان باتری و از بهترین و باکیفیت‌ترین باتری‌های این مجموعه است که دارای ۱۴ ماه گارانتی تعویض بوده که پس از فعال‌سازی گارانتی قابل‌پیگیری توسط مشتریان عزیز است.

تلفن سفارش: ۶۸ ۷۳۳ ۸۶۰

شرکت امداد باتری برترین شرکت ثبت‌شده در فروش اینترنتی باتری در ایران و دارای نمایندگی باتری اوربیتال از شرکت سپاهان باتری و هم‌چنین دارای گواهی خدمات پس از فروش باتری اوربیتال بوده و آماده ثبت درخواست باتری از طرف مشتری و ارسال آن به‌صورت رایگان در تمامی نقاط شهر است.

مشخصات باتری اوربیتال وان سیلور

استفاده از آلیاژ نقره در صفحات باتری

دارای ظرفیت بیشتر نسبت به عدد درج شده در روی باتری

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید صفحات اکسپند

دارای چراغ نشانگر وضعیت شارژ و یا دشارژ بودن باتری

دارای قدرت بالای استارت زنی موتور در سرمای شدید

و مهم‌تر از همه سازگاری با شرایط آب و هوایی ایران

از مزیت‌های خرید باتری اوربیتال طول عمر بالا و ماندگاری طولانی در گرمای شدید می‌باشد.

شرکت امداد باتری نمایندگی فروش باتری اوربیتال و خدمات پس از فروش این باتری را از شرکت سپاهان باتری اخذ نموده و در زمان بروز اشکال در سیستم برق خودرو مشتریان می‌توانند به‌راحتی با یک تماس با شماره ۸۸۵۰۹۲۴۹ از خدمات این شرکت بهره‌مند گردند.

همچنین امکان خرید باتری اوربیتال از طریق سایت orbital-battery.com امکان‌پذیر است.

ارسال و نصب باتری اوربیتال به‌صورت رایگان به‌تمامی نقاط تهران انجام می‌پذیرد.

قیمت باتری اوربیتال با توجه به کیفیت و خدمات آن نسبت به سایر باتری‌های تولید داخل مناسب است و مشتریان می‌توانند با مناسب‌ترین هزینه بهترین و بادوام‌ترین باتری اتمی ایرانی متناسب با خودروی خود را خریداری نمایند.

مشتریان شرکت سپاهان و مخصوصاً برند اوربیتال سرمایه‌های شرکت سپاهان می‌باشند و شرکت درصدد است تا با خدمات‌دهی بهتر و بیشتر وفاداری مشتریان خود را نسبت به خود حفظ نماید.