کشف ۳۰۰ گوشی هوشمند در قروه/چوبهای قاچاق به مقصد نرسید

کشف ۳۰۰ گوشی هوشمند در قروه/چوبهای قاچاق به مقصد نرسید

قروه- فرمانده انتظامی قروه از کشف و ضبط ۳۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند به ارزش تقریبی یک میلیارد تومان و ۶۰ تن چوب قاچاق در تشدید طرح عملیاتی مبارزه با کالای قاچاق در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، میثم گوهری آرانی شامگاه یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان قروه به کشفیات مرتبط در تشدید طرح عملیاتی مبارزه با کالای قاچاق، اشاره کرد و اظهار داشت: این عملیات توسط عوامل و پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی صورت گرفت که با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی خودروی حامل گوشی تلفن همراه قاچاق در محور دهگلان به قروه شدند.

وی از متوقف کردن خودروی حامل این گوشی‌های قاچاق در یک عملیات غافلگیرانه گفت و تصریح کرد: با بازرسی انجام شده در خودروی توقیفی تعداد ۳۰۰ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه هوشمند قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کشف و ضبط گردید.

گوهری همچنین از کشف ۶۰ تن چوب قاچاق به ارزش تقریبی ۴۰ میلیون تومان توسط مأموران انتظامی قروه در ایست و بازرسی مقطعی خبر داد.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا نیاز به بسیج همگانی و عزم ملی دارد، افزود: نیروی انتظامی در انجام این مأموریت خطیر نیازمند همکاری و مشارکت همه ی سازمان‌ها و اقشار مختلف مردم است.