میدان میوه و تره‌بار کرج نیازمند راه‌اندازی پاسگاه است

میدان میوه و تره‌بار کرج نیازمند راه‌اندازی پاسگاه است

کرج - فرمانده انتظامی استان البرز گفت: میدان میوه و تره‌بار کرج مانند دیگر میادین کشور نیازمند ایجاد و راه‌اندازی یک پاسگاه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار عباسعلی محمدیان عصر یکشنبه در حاشیه بازدید استاندار البرز از میدان میوه و تره‌بار کرج، با اشاره به ترافیک‌های منتهی به این مجموعه، اظهار کرد: این ترافیک ناشی از ترددهایی است که به داخل میدان انجام می‌شود.

وی به معابر بیرونی که به سمت میدان میوه و تره‌بار کرج است، اشاره کرد و افزود: این معابر، معابر ثابتی هستند که امکان توسعه ندارند، همچنین مانعی نیز بر سر راه این معابر نیست که بخواهیم در جهت کم کردن ترافیک آن را برداریم.

به گفته فرمانده انتظامی استان البرز، معابر بیرونی که به سمت میدان میوه و تره‌بار کرج است، ظرفیت گنجایش این سطح از عبور خودروها را ندارد.

سردار محمدیان با تأکید بر اینکه باید ورودی‌ها و خروجی‌های میدان میوه و تره‌بار کرج بازنگری شود، افزود: در این راستا نیاز است چند لاین عبوری جدید ایجاد شود.

وی در خصوص مشکلات داخل میدان میوه و تره‌بار کرج نیز گفت: این میدان کلانتری و پاسگاه مصوب ندارد و به دلیل حجم خودروهای ورودی به این مجموعه روزانه تعداد زیادی مأموریت ۱۱۰ به این نقطه‌داریم.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه مذاکراتی را با دستگاه قضائی دنبال می‌کنیم تا رسیدگی به موارد مرتبط به میدان میوه و تره‌بار به‌جای محمد شهر توسط دادسراهای کرج انجام شود، توضیح داد: این میدان نیز مانند دیگر میادین کشور نیاز به ایجاد و راه‌اندازی یک پاسگاه دارد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس راهور نیز می‌تواند برای ساماندهی معابر داخلی میدان میوه و تره‌بار کرج گام بردارد.