۳۰ مشاور مذهبی در مدارس دخترانه آران و بیدگل فعالیت دارند

۳۰ مشاور مذهبی در مدارس دخترانه آران و بیدگل فعالیت دارند

آران و بیدگل - مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: در حال حاضر ۳۰ مبلغ و مشاور مذهبی در مدارس دخترانه شهرستان آران و بیدگل فعال هستند.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد معدن دار ظهر یکشنبه در ستاد اقامه نماز آموزش و پرورش آران و بیدگل اظهار داشت: در حال حاضر ۳۰ مبلغ و مشاور مذهبی در مدارس دخترانه شهرستان آران و بیدگل فعال هستند که این مشاوران و مبلغان فعالیت خود را از دو سال قبل آغاز کرده و در مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه مشغول فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ نفر از مبلغان و مشاوران مذهبی از دو حوزه علمیه الزهرا و حضرت زینب (س) آران و بیدگل به مدارس اعزام شدند افزود: برای سال آینده تحصیلی نیز مبلغان مذهبی به مدارس پسرانه نیز اعزام خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش در ادامه با بیان فعالیت‌های شاخص آموزش و پرورش آران و بیدگل در فعالیت‌های قرآنی و نماز، کسب رتبه نخست مسابقات حفظ کل قرآن کریم دانش آموزان جهان توسط دانش آموز آران و بیدگلی خانم زینب امین پور را نمونه بارز توجه آموزش و پرورش شهرستان به مباحث دینی و مذهبی بیان کرد.

معدن دار با اشاره به اینکه مدارس آران و بیدگل در اقامه نماز جماعت و نهادینه کردن آن در بین دانش آموزان وظیفه سنگینی دارند، افزود: در ۹۰ درصد از مدارس آران و بیدگل نماز جماعت برگزار می‌شود.