دومین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می‌شود

دومین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر - فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: دومین کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار علی رزمجو بعد از ظهر یکشنبه در نشست هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای جایگاه خاصی در تاریخ مقاومت کشور است و شهدای فراوانی را در این زمینه تقدیم کرده است.

وی به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر اشاره و اضافه کرد: این کنگره در نیمه دوم امسال برای دومین بار و پس از ۱۴ سال برگزار خواهد شد که تلاش می‌شود برنامه‌های متنوع و باشکوهی در این راستا برگزار شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از تشکیل ۲۰ کمیته برای برگزاری کنگره سرداران و شهدای استان خبر داد و بیان کرد: باید از همه توانمندی و ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این کنگره استفاده شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای تولید آثار فرهنگی هنری ویژه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به تولید فیلم سینمایی و سریال‌هایی در وصف شهدای استان بوشهر اشاره کرد.

رزمجو با بیان اینکه استان بوشهر بیش از پنج قرن سابقه مبارزه با استعمار و استکبار است، افزود: دلیرمردان استان بوشهر در صحنه‌های مختلف دفاع از این آب و خاک حضوری گسترده و حماسی داشته‌اند.