کشف یک کیلو ماده مخدر شیشه در شهرستان نظرآباد

کشف یک کیلو ماده مخدر شیشه در شهرستان نظرآباد

نظرآباد - فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان یک کیلو مواد مخدر شیشه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ علی سلیمانی اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر حمل و انتقال مواد مخدر در آزاد راه کرج - قزوین به شهرستان نظرآباد موضوع در دستورکار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و بررسی موضوع، موفق به شناسایی خودروی حامل مواد مخدر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، با اجرای یک مرحله ایست و بازرسی در ابتدای ورودی شهرستان، موفق به توقیف خودروی پراید شدند.

سرهنگ سلیمانی اضافه کرد: مأموران در بازرسی به عمل آمده از خودروی متهمان، موفق شدند در صندلی عقب خودرو یک کیلو شیشه خالص را که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف کنند.

وی گفت: در این عملیات، یک دستگاه خودروی پراید متهمان توقیف و تعداد چهار نفر سرنشین آن دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد افزود: مأموران پلیس در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای واردکننده موادافیونی به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم در حوزه مواد مخدر هستند و پلیس تمام توان خود را در این راه به کار خواهد گرفت.