برنامه «اتحاد کف خیابان» در شیراز اجرا می شود

برنامه «اتحاد کف خیابان» در شیراز اجرا می شود

شیراز- رئیس کانون فرهنگی مذهبی رهپویان وصال از اجرای برنامه اتحاد«کف خیابان» در محله ده پیاله شیراز خبرداد.

حجت الاسلام محمد انجوی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اتحاد کشورهای دوست و همسایه یعنی ایجاد قدرت منطقه‌ای، بیان کرد: هر روز به بهانه‌ای و توسط مزدوری، ناآگاهی و.... بین ما و عراق، ما و سوریه، ما و افغانستان، ما و… سعی بر اختلاف است و محیط جولانشان، فضای بی در و پیکر مجازی است.

رئیس کانون فرهنگی مذهبی رهپویان وصال بیان کرد: شیراز ما متشکل از انسان‌هایی است که در کنار هم خود را مخلوق یک خدا می‌دانند و مهربانی و انسانیت و تقوا را میزان برتری می‌شمارند.

حجت الاسلام انجوی نژاد گفت: در شیراز ما محله‌ای افغان نشین داریم مثل سایر محلات و بدون توجه به فرافکنی‌های برخی مسئولان جمهوری اسلامی که برای عدم کفایتشان در مدیریت کشور هر روز بهانه‌ای و جنجالی می‌آفرینند، ما نه در فضای مجازی که در کف خیابان می‌رویم تا با هم بگوییم و بخندیم و سر سفره‌ای بنشینیم و افطار کنیم.

وی بااشاره به اینکه ما جشن لبخند را به محله ده پیاله می بریم، بیان کرد: برنامه مذکور مقارن پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت از ساعت ۱۸ همراه با صرف افطار در محله ده پیاله با حضور اتباع افغان برگزار می‌شود.

رئیس کانون فرهنگی مذهبی رهپویان وصال با بیان اینکه ما آیدی نیستیم بلکه یک حقیقت کف خیابانیم، ادامه داد: مسئولان فارس و تشکل‌های وحدت آفرین را به کمک در برگزاری و شرکت صمیمانه در این امر دعوت می‌کنم.