۹۰ برنامه برای روز جهانی قدس در گیلان پیش بینی شده است

۹۰ برنامه برای روز جهانی قدس در گیلان پیش بینی شده است

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه خیزش مردم در روز قدس خواب سران استکبار جهان را آشفته می کند، گفت: ۹۰ برنامه برای روز جهانی قدس در گیلان پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام مجتبی اشجری صبح یکشنبه در نشست ستاد انتفاضه و قدس که در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات استان گیلان برگزار شد روز جهانی قدس را میراث گران‌بهای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) دانست و گفت: روز جهانی قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

وی با بیان اینکه از روز جهانی قدس به روز رسول اکرم تعبیر شده است، تصریح کرد: روز جهانی قدس روز امید و رهایی مردم مظلوم فلسطین است.

حمایت مردم بیش از ۹۰ کشور جهان در روز قدس از فلسطین

حجت‌الاسلام اشجری با اشاره به گذشت ۴۰ سال از نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی، اظهار کرد: امروز مردم بیش از ۹۰ کشور جهان با هدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه نگرش حضرت امام (ره) به مسئله فلسطین یک نگاه استراتژیک بود، بیان کرد: حضور پرشور و امیدآفرین مردم جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب تقویت مردم فلسطین در ادامه مسیر مبارزه در برابر اسرائیل خون‌آشام است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ سال است که رژیم جعلی، سفاک و کودک‌کش اسرائیل با حمایت شیطان بزرگ به جنایات بی‌شرمانه خود در فلسطین ادامه می‌دهد، گفت: بی‌تردید خیزش مردم در اقصی نقاط جهان برای ابراز تنفر از رژیم غاصب و اشغالگر قدس، خواب سران استکباری جهان را آشفته خواهد ساخت.

اشجری با بیان اینکه معمار کبیر انقلاب اسلامی با هوشیاری در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز جهانی قدس، فلسطین را از یک موضوع عربی به یک مسئله مهم جهانی تبدیل کرد، افزود: انقلاب اسلامی ایران در طول عمر چهل ساله خود همواره پشتیبان مظلومان بوده و در صف اول مبارزه با استکبار جهانی حضور داشته است.

زمینه سازی حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس اولویت ستاد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه مردم مظلوم فلسطین با سنگ در برابر رژیم تا بن دندان مسلح و حامیان استکباری‌اش ایستاده‌اند، تصریح کرد: نصرت الهی وعده خداوند برای صابرین خواهد بود و بر اساس پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی سرنگونی رژیم شیطانی اسرائیل نزدیک است.

وی با اشاره به برگزاری دو مراسم مهم در نیمه خرداد سال‌جاری، اظهار کرد: در روز جمعه ۱۰ خرداد ماه راهپیمایی روز جهانی قدس و در صبح روز ۱۳ خردادماه مراسم بزرگداشت سی‌اُمین سالگرد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام اشجری از تصویب بیش از ۹۰ برنامه برای بزرگداشت روز جهانی قدس در استان گیلان خبر داد و گفت: زمینه‌سازی برای حضور پررنگ مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس از اولویت‌های ستاد انتفاضه و قدس استان گیلان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد: ستادهای شهرستانی نیز به موازات ستاد استانی برای زمینه‌سازی برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌ها تشکیل خواهد شد.