دستگیری سارق قطعات خودرو در سنندج / اعتراف به ۲۵ فقره سرقت

دستگیری سارق قطعات خودرو در سنندج / اعتراف به ۲۵ فقره سرقت

سنندج - رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۲۵ فقره سرقت قطعات خودرو طی یک عملیات در سنندج خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کردستان، سرهنگ جمال سلمانی گفت: در پی افزایش وقوع سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان سنندج، تحقیقات در خصوص شناسایی عوامل سرقت به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی میدانی و استفاده از روش‌ها و شگردهای خاص پلیسی سارق حرفه‌ای و سابقه دار قطعات خودرو توسط مأموران شناسایی و طی یک عملیات پلیسی در یکی از محلات سنندج دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان ادامه داد: متهم در تحقیقات تخصصی به عمل آمده با ارائه شواهد و مدارک از سوی مأموران به جرم خود اقرار و به ۲۵ فقره سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر اعتراف کرد.

سلمانی با اشاره به کشف مقادیر زیادی اموال مسروقه از مخفیگاه متهم، یادآور شد: وی پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

وی در پایان به منظور پیشگیری از این گونه جرایم به شهروندان توصیه کرد: وسائط نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز کرده و از پارک کردن آن در نقاط تاریک و خلوت جدا خودداری کنند.